image

nejmladší minižactvo U11 / Oblasti / ročník 2022/23 / nejmladší minižactvo U11, přípravná část / nejmladší minižactvo U11, přípravná část


tabulka
1. BK Baník Most 10 8 2 576:235 18
2. BA 2006 Roudnice n.L. 8 7 1 520:263 15
3. Válečníci Děčín U10 8 6 2 304:272 14
4. TJ Slovan Varnsdorf d 8 6 2 274:257 14
5. BK Levharti Chomutov 10 3 7 282:531 13
6. Válečníci Děčín 6 6 0 576:100 12
7. BK Teplice 8 4 4 347:444 12
8. Slavoj BK Litoměřice 6 5 1 360:192 11
9. BA LYNX Liberec d 8 2 6 251:427 10
10. BK Levhartice Chomutov 6 4 2 272:223 10
11. BA Tygři Louny 8 1 7 194:463 9
12. BK Lvice Litoměřice 6 3 3 224:164 9
13. BA LYNX Liberec k 6 2 4 252:289 8
14. Válečnice Děčín 6 1 5 227:274 7
15. SLUNETA Ústí n.L. d 6 1 5 157:312 7
16. SLUNETA Ústí n.L. k 4 2 2 252:135 6
17. TJ Slovan Varnsdorf k 6 0 6 91:501 6
18. BK Česká lípa 2 0 2 40:117 2
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - BK Baník Most 15.10.2022 09:00 43:41 (21:6 25:22 43:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 15.10.2022, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hubená Klára (---/2.000)
Netáhlová Silvie (---/2.000)

2. BK Baník Most - BA LYNX Liberec k 15.10.2022 10:30 32:30 (8:6 20:14 24:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.10.2022, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Netáhlová Silvie (2.000/---)
Hubená Klára (2.000/---)

3. BK Teplice - BK Levharti Chomutov 15.10.2022 09:00 22:44 (6:18 12:26 28:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 15.10.2022, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

4. BK Levharti Chomutov - Válečnice Děčín 15.10.2022 10:45 53:31 (12:11 31:20 41:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.10.2022, 10:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

5. Válečnice Děčín - BK Teplice 15.10.2022 12:30 27:50 (6:18 10:32 18:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 15.10.2022, 12:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

6. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. d 15.10.2022 09:30 81:19 (18:7 44:9 59:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 15.10.2022, 09:30:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

7. SLUNETA Ústí n.L. d - BA LYNX Liberec d 15.10.2022 11:30 68:16 (18:2 36:6 52:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 7

datum: 15.10.2022, 11:30:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

8. BA LYNX Liberec d - BA 2006 Roudnice n.L. 15.10.2022 13:30 22:102 (8:16 8:56 22:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 8

datum: 15.10.2022, 13:30:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

9. TJ Slovan Varnsdorf d - Válečníci Děčín U10 15.10.2022 09:00 22:41 (8:8 16:17 22:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 9

datum: 15.10.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

10. Válečníci Děčín U10 - Slovan Varnsdorf k 15.10.2022 10:30 46:11 (10:4 16:6 36:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 10

datum: 15.10.2022, 10:30:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

11. Slovan Varnsdorf k - TJ Slovan Varnsdorf d 15.10.2022 12:00 28:38 (2:18 8:30 20:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2022, 12:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

12. BK Levhartice Chomutov - BA Tygři Louny 15.10.2022 12:00 47:26 (10:4 22:9 33:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 12

datum: 15.10.2022, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

13. BA Tygři Louny - BK Lvice Litoměřice 15.10.2022 13:45 41:33 (11:7 27:17 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2022, 13:45:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

14. BK Lvice Litoměřice - BK Levhartice Chomutov 15.10.2022 15:30 15:53 (1:11 3:23 11:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2022, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

15. SLUNETA Ústí n.L. k - Válečníci Děčín 15.10.2022 09:00 34:64 (8:16 18:37 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2022, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

16. SLUNETA Ústí n.L. k - Válečníci Děčín 15.10.2022 10:30 15:49 (8:18 10:27 14:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2022, 10:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

17. BA LYNX Liberec k - Slavoj Litoměřice 15.10.2022 12:00 19:66 (4:22 6:40 10:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 17

datum: 15.10.2022, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Netáhlová Silvie (---/---)
Hubená Klára (---/---)

2. kolo
21. SLUNETA Ústí n.L. d - Válečnice Děčín 05.11.2022 09:00 9:72 (4:24 4:38 9:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 21

datum: 05.11.2022, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

22. Válečnice Děčín - BK Levhartice Chomutov 05.11.2022 10:30 32:82 (8:18 16:44 22:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 22

datum: 05.11.2022, 10:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

23. BK Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. d 05.11.2022 12:00 49:19 (4:1 23:5 37:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 23

datum: 05.11.2022, 12:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

24. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 05.11.2022 09:00 77:22 (18:5 37:7 57:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 24

datum: 05.11.2022, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

25. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 05.11.2022 10:45 65:22 (18:6 33:14 39:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 25

datum: 05.11.2022, 10:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

26. BK Teplice - Válečníci Děčín 05.11.2022 12:30 6:144 (0:40 2:72 2:116)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 26

datum: 05.11.2022, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

27. BK Lvice Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf d 06.11.2022 10:00 23:29 (4:8 12:12 21:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 27

datum: 06.11.2022, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Hubená Klára (1.000/---)
Netáhlová Silvie (1.000/---)

28. TJ Slovan Varnsdorf d - BA LYNX Liberec d 06.11.2022 11:30 48:28 (12:8 26:20 40:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 28

datum: 06.11.2022, 11:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Netáhlová Silvie (---/---)
Hubená Klára (---/---)

29. BA LYNX Liberec d - BK Lvice Litoměřice 06.11.2022 13:00 24:51 (4:14 10:31 16:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 29

datum: 06.11.2022, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Hubená Klára (---/1.000)
Netáhlová Silvie (---/1.000)

30. Válečníci Děčín U10 - BA Tygři Louny 06.11.2022 13:00 47:19 (19:2 27:8 37:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 30

datum: 06.11.2022, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Pešek Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

31. Válečníci Děčín U10 - BA Tygři Louny 06.11.2022 14:45 49:23 (19:6 23:14 37:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 31

datum: 06.11.2022, 14:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Pešek Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

32. BK Levharti Chomutov - BK Baník Most 20.11.2022 09:00 25:42 (2:8 6:26 18:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 32

datum: 20.11.2022, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.500)
Žatecká Kateřina (1.000/1.500)

33. BK Baník Most - BA 2006 Roudnice n.L. 20.11.2022 10:45 27:55 (3:13 13:31 17:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 33

datum: 20.11.2022, 10:45:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.500/1.000)
Kundert Mattias (1.500/1.000)

34. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 20.11.2022 12:30 62:7 (20:2 35:4 54:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
2. kolo, zápas č. 34

datum: 20.11.2022, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

3. kolo
35. BA LYNX Liberec k - Slovan Varnsdorf k 03.12.2022 09:00 (113:10) (26:4 52:8 80:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 35

datum: 03.12.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

36. Slovan Varnsdorf k - SLUNETA Ústí n.L. k 03.12.2022 10:30 7:124 (0:39 3:73 3:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 36

datum: 03.12.2022, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

37. SLUNETA Ústí n.L. k - BA LYNX Liberec k 03.12.2022 12:00 79:15 (20:0 33:2 53:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 37

datum: 03.12.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

38. Válečníci Děčín U10 - Válečnice Děčín 04.12.2022 14:00 46:32 (4:10 22:14 30:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 38

datum: 04.12.2022, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

39. Válečníci Děčín U10 - Válečnice Děčín 04.12.2022 15:45 34:33 (6:8 20:14 26:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 39

datum: 04.12.2022, 15:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

40. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 04.12.2022 10:00 117:12 (35:0 64:0 83:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 40

datum: 04.12.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Liga Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

41. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 04.12.2022 11:45 55:36 (15:2 23:12 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 41

datum: 04.12.2022, 11:45:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Liga Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

42. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 04.12.2022 13:30 11:125 (2:43 3:65 5:100)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2022, 13:30:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Liga Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

43. BA Tygři Louny - BK Teplice 10.12.2022 09:00 47:51 (2:24 18:28 20:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 43

datum: 10.12.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

44. BK Teplice - BK Baník Most 10.12.2022 11:00 16:82 (2:16 4:50 12:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 44

datum: 10.12.2022, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

45. BK Baník Most - BA Tygři Louny 10.12.2022 13:00 80:10 (23:0 41:6 65:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 45

datum: 10.12.2022, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

46. TJ Slovan Varnsdorf d - SLUNETA Ústí n.L. d 11.12.2022 10:00 39:36 (21:18 25:28 33:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 46

datum: 11.12.2022, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/1.000)
Zajistí pořadatel (---/1.000)

47. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Lvice Litoměřice 11.12.2022 11:30 6:55 (1:12 4:25 4:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 47

datum: 11.12.2022, 11:30:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

48. BK Lvice Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf d 11.12.2022 13:00 47:11 (15:4 24:7 27:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 48

datum: 11.12.2022, 13:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

49. Slavoj Litoměřice - BA LYNX Liberec d 11.12.2022 09:00 67:16 (25:6 37:12 61:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 49

datum: 11.12.2022, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/---)
(---/---)

50. BA LYNX Liberec d - BK Levhartice Chomutov 11.12.2022 10:30 34:24 (10:6 14:12 28:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 50

datum: 11.12.2022, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/1.000)
(---/---)

51. BK Levhartice Chomutov - Slavoj Litoměřice 11.12.2022 12:00 17:97 (1:18 9:46 13:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
3. kolo, zápas č. 51

datum: 11.12.2022, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/---)
(---/---)

4. kolo
52. BA LYNX Liberec d - TJ Slovan Varnsdorf d 14.01.2023 09:00 38:43 (12:9 18:19 30:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 52

datum: 14.01.2023, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hornychar Bohdan (---/---)
Klajl Jan (---/---)

53. TJ Slovan Varnsdorf d - BK Česká lípa 14.01.2023 10:30 44:16 (10:2 28:10 34:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 53

datum: 14.01.2023, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Klajl Jan (---/1.000)
Hornychar Bohdan (---/1.000)

54. BK Česká lípa - BA LYNX Liberec d 14.01.2023 12:00 24:73 (10:16 20:38 24:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 54

datum: 14.01.2023, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Shumskyy Mykhaylo (1.000/---)
Zajistí pořadatel (1.000/---)

55. Slovan Varnsdorf k - BK Teplice 14.01.2023 10:00 25:92 (5:30 13:54 19:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 55

datum: 14.01.2023, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

56. Slovan Varnsdorf k - BK Teplice 14.01.2023 11:45 10:88 (4:24 8:38 10:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 56

datum: 14.01.2023, 11:45:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

57. BK Baník Most - BK Levharti Chomutov 28.01.2023 12:00 56:27 (11:6 30:10 43:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 57

datum: 28.01.2023, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

58. BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 28.01.2023 14:00 58:20 (14:6 36:8 44:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 58

datum: 28.01.2023, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

59. BA Tygři Louny - BK Baník Most 28.01.2023 16:00 8:98 (6:26 8:48 8:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 59

datum: 28.01.2023, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

60. BA LYNX Liberec k - Válečníci Děčín U10 28.01.2023 09:00 54:27 (16:9 34:14 42:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 60

datum: 28.01.2023, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
El Bedoui Ryan (---/1.000)
Hornychar Bohdan (---/1.000)

61. Válečníci Děčín U10 - BA 2006 Roudnice n.L. 28.01.2023 10:30 14:78 (2:12 2:32 12:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 61

datum: 28.01.2023, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hornychar Bohdan (1.000/1.000)
El Bedoui Ryan (1.000/1.000)

62. BA 2006 Roudnice n.L. - BA LYNX Liberec k 28.01.2023 12:00 75:21 (15:4 31:14 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
4. kolo, zápas č. 62

datum: 28.01.2023, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
El Bedoui Ryan (1.000/---)
Hornychar Bohdan (1.000/---)

5. kolo
63. SLUNETA Ústí n.L. d - BA 2006 Roudnice n.L. 19.02.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 63

datum: 19.02.2023, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Slovan Varnsdorf d 19.02.2023 11:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 64

datum: 19.02.2023, 11:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. TJ Slovan Varnsdorf d - SLUNETA Ústí n.L. d 19.02.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 65

datum: 19.02.2023, 13:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. BK Teplice - Válečníci Děčín U10 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 66

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

67. Válečníci Děčín U10 - Slovan Varnsdorf k 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 67

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. Slovan Varnsdorf k - BK Teplice 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 68

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. BK Levharti Chomutov - BK Baník Most 04.02.2023 09:00 (12:57) (0:19 10:29 12:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 69

datum: 04.02.2023, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/---)
Tržická Tereza (1.000/---)

70. BK Levharti Chomutov - BK Baník Most 04.02.2023 11:00 (9:61) (2:16 4:29 6:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
5. kolo, zápas č. 70

datum: 04.02.2023, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Tržická Tereza (1.000/---)
Žatecká Kateřina (1.000/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.