image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2022/23 / extraliga B


tabulka
1. SBŠ Ostrava U14 4 3 1 279:185 7
2. Žabiny Brno 4 3 1 258:210 7
3. Basket Ostrava 4 3 1 246:209 7
4. KP Brno 4 3 1 227:251 7
5. Sokol Hradec Králové 4 2 2 237:232 6
6. OSK Olomouc 4 2 2 222:231 6
7. BK Studánka Pardubice 4 0 4 191:246 4
8. BK Havířov 4 0 4 205:301 4
1. kolo
237. SBŠ Ostrava U14 - Basket Ostrava 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
1. kolo, zápas č. 237

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



238. Sokol H. Králové - Studánka Pardubice 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
1. kolo, zápas č. 238

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



239. KP Brno - Žabiny Brno 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
1. kolo, zápas č. 239

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:



240. OSK Olomouc - BK Havířov 25.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
1. kolo, zápas č. 240

datum: 25.02.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:



2. kolo
241. SBŠ Ostrava U14 - OSK Olomouc 07.01.2023 15:00 57:62 (20:20 30:27 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
2. kolo, zápas č. 241

datum: 07.01.2023, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opletal Petr
Križanová Johana

242. Basket Ostrava - BK Havířov 07.01.2023 15:00 75:60 (30:10 44:25 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
2. kolo, zápas č. 242

datum: 07.01.2023, 15:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

243. Sokol H. Králové - KP Brno 07.01.2023 18:00 82:41 (17:12 43:19 62:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
2. kolo, zápas č. 243

datum: 07.01.2023, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Koudela Martin

244. Studánka Pardubice - Žabiny Brno 07.01.2023 13:30 35:55 (2:8 12:29 26:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
2. kolo, zápas č. 244

datum: 07.01.2023, 13:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Matulka Jan

3. kolo
245. SBŠ Ostrava U14 - BK Havířov 08.01.2023 10:00 75:34 (16:6 35:10 62:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
3. kolo, zápas č. 245

datum: 08.01.2023, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Giecek Adam

246. Basket Ostrava - OSK Olomouc 08.01.2023 10:30 43:59 (9:7 21:29 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
3. kolo, zápas č. 246

datum: 08.01.2023, 10:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Križanová Johana

247. Sokol H. Králové - Žabiny Brno 08.01.2023 13:00 83:51 (25:7 33:32 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
3. kolo, zápas č. 247

datum: 08.01.2023, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Koudela Martin

248. Studánka Pardubice - KP Brno 08.01.2023 15:00 49:56 (10:13 24:33 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
3. kolo, zápas č. 248

datum: 08.01.2023, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Syrovátka František
Matys Pavel

4. kolo
249. OSK Olomouc - KP Brno 21.01.2023 15:00 57:62 (7:21 28:41 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
4. kolo, zápas č. 249

datum: 21.01.2023, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Marek
Chlup Aleš

250. BK Havířov - Žabiny Brno 21.01.2023 17:00 48:83 (14:19 19:43 32:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
4. kolo, zápas č. 250

datum: 21.01.2023, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Hudec Filip
Mainuš Michal

251. SBŠ Ostrava U14 - Sokol H. Králové 21.01.2023 16:30 83:33 (13:15 39:15 61:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
4. kolo, zápas č. 251

datum: 21.01.2023, 16:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Giecek Adam
Križanová Johana

252. Basket Ostrava - Studánka Pardubice 21.01.2023 16:00 71:51 (23:9 43:26 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
4. kolo, zápas č. 252

datum: 21.01.2023, 16:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Chodura Ondřej
Přidal Matouš

5. kolo
253. OSK Olomouc - Žabiny Brno 22.01.2023 09:00 44:69 (8:21 26:33 30:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
5. kolo, zápas č. 253

datum: 22.01.2023, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Marek
Chlup Aleš

254. BK Havířov - KP Brno 22.01.2023 09:00 63:68 (29:15 37:38 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
5. kolo, zápas č. 254

datum: 22.01.2023, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Hudec Filip

255. SBŠ Ostrava U14 - Studánka Pardubice 22.01.2023 09:00 64:56 (20:11 32:22 44:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
5. kolo, zápas č. 255

datum: 22.01.2023, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Giecek Adam
Križanová Johana

256. Basket Ostrava - Sokol H. Králové 22.01.2023 12:30 57:39 (12:10 29:19 46:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
5. kolo, zápas č. 256

datum: 22.01.2023, 12:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Chodura Ondřej
Přidal Matouš

6. kolo
257. Sokol H. Králové - OSK Olomouc 04.02.2023 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
6. kolo, zápas č. 257

datum: 04.02.2023, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Theodor Pavel
Růžička Martin

258. Studánka Pardubice - BK Havířov 04.02.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
6. kolo, zápas č. 258

datum: 04.02.2023, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Špaček Jan
Mareš Roman

259. KP Brno - SBŠ Ostrava U14 04.02.2023 12:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
6. kolo, zápas č. 259

datum: 04.02.2023, 12:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Renc Jan
Matys Pavel

260. Žabiny Brno - Basket Ostrava 04.02.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
6. kolo, zápas č. 260

datum: 04.02.2023, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kremser Jakub
Karwowska Klaudia

7. kolo
261. Sokol H. Králové - BK Havířov 05.02.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
7. kolo, zápas č. 261

datum: 05.02.2023, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik
Vlach Ondřej

262. Studánka Pardubice - OSK Olomouc 05.02.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
7. kolo, zápas č. 262

datum: 05.02.2023, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Špaček Jan
Mareš Roman

263. KP Brno - Basket Ostrava 05.02.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
7. kolo, zápas č. 263

datum: 05.02.2023, 09:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Renc Jan
Matys Pavel

264. Žabiny Brno - SBŠ Ostrava U14 05.02.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
7. kolo, zápas č. 264

datum: 05.02.2023, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kremser Jakub
Karwowska Klaudia

8. kolo
265. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava U14 26.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
8. kolo, zápas č. 265

datum: 26.02.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



266. Studánka Pardubice - Sokol H. Králové 26.02.2023 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
8. kolo, zápas č. 266

datum: 26.02.2023, 14:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



267. Žabiny Brno - KP Brno 26.02.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
8. kolo, zápas č. 267

datum: 26.02.2023, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



268. BK Havířov - OSK Olomouc 26.02.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
8. kolo, zápas č. 268

datum: 26.02.2023, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



9. kolo
269. BK Havířov - SBŠ Ostrava U14 11.03.2023 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
9. kolo, zápas č. 269

datum: 11.03.2023, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



270. OSK Olomouc - Basket Ostrava 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
9. kolo, zápas č. 270

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:



271. Žabiny Brno - Sokol H. Králové 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
9. kolo, zápas č. 271

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



272. KP Brno - Studánka Pardubice 11.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
9. kolo, zápas č. 272

datum: 11.03.2023, 00:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:



10. kolo
273. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava U14 12.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
10. kolo, zápas č. 273

datum: 12.03.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:



274. BK Havířov - Basket Ostrava 12.03.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
10. kolo, zápas č. 274

datum: 12.03.2023, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



275. KP Brno - Sokol H. Králové 12.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
10. kolo, zápas č. 275

datum: 12.03.2023, 00:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:



276. Žabiny Brno - Studánka Pardubice 12.03.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
10. kolo, zápas č. 276

datum: 12.03.2023, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



11. kolo
277. Žabiny Brno - OSK Olomouc 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
11. kolo, zápas č. 277

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



278. KP Brno - BK Havířov 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
11. kolo, zápas č. 278

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:



279. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava U14 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
11. kolo, zápas č. 279

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



280. Sokol H. Králové - Basket Ostrava 01.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
11. kolo, zápas č. 280

datum: 01.04.2023, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



12. kolo
281. KP Brno - OSK Olomouc 02.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
12. kolo, zápas č. 281

datum: 02.04.2023, 00:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:



282. Žabiny Brno - BK Havířov 02.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
12. kolo, zápas č. 282

datum: 02.04.2023, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



283. Sokol H. Králové - SBŠ Ostrava U14 02.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
12. kolo, zápas č. 283

datum: 02.04.2023, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



284. Studánka Pardubice - Basket Ostrava 02.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
12. kolo, zápas č. 284

datum: 02.04.2023, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



13. kolo
285. BK Havířov - Sokol H. Králové 22.04.2023 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
13. kolo, zápas č. 285

datum: 22.04.2023, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



286. OSK Olomouc - Studánka Pardubice 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
13. kolo, zápas č. 286

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:



287. Basket Ostrava - KP Brno 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
13. kolo, zápas č. 287

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



288. SBŠ Ostrava U14 - Žabiny Brno 22.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
13. kolo, zápas č. 288

datum: 22.04.2023, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



14. kolo
289. OSK Olomouc - Sokol H. Králové 23.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
14. kolo, zápas č. 289

datum: 23.04.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:



290. BK Havířov - Studánka Pardubice 23.04.2023 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
14. kolo, zápas č. 290

datum: 23.04.2023, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



291. SBŠ Ostrava U14 - KP Brno 23.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
14. kolo, zápas č. 291

datum: 23.04.2023, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



292. Basket Ostrava - Žabiny Brno 23.04.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žákyně U14, žákovská liga
extraliga B
14. kolo, zápas č. 292

datum: 23.04.2023, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.