image

kadeti U17 / Oblasti / ročník 2023/24 / JML U17 kadeti / Skupina A


tabulka
1. BBK Blansko 2 2 0 195:72 4
2. BK Sojky Pelhřimov 2 2 0 200:82 4
3. TJ Třebíč 2 2 0 196:89 4
4. SKB Tišnov 2 0 2 89:196 2
5. BBK U17 2 0 2 82:200 2
6. TJ Znojmo 2 0 2 72:195 2
7. BC Vysočina B 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. TJ Třebíč - BK Sojky Pelhřimov 08.10.2023 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.10.2023, 09:30:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



2. TJ Třebíč - BK Sojky Pelhřimov 08.10.2023 11:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.10.2023, 11:30:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



3. BBK Blansko - SKB Tišnov 11.11.2023 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 11.11.2023, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



4. BBK Blansko - SKB Tišnov 11.11.2023 10:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.11.2023, 10:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



5. BC Vysočina B - TJ Znojmo 30.09.2023 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2023, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



6. BC Vysočina B - TJ Znojmo 30.09.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 30.09.2023, 13:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



2. kolo
7. SKB Tišnov - BC Vysočina B 14.10.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



8. SKB Tišnov - BC Vysočina B 14.10.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



9. BK Sojky Pelhřimov - BBK Blansko 14.10.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2023, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



10. BK Sojky Pelhřimov - BBK Blansko 14.10.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2023, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



11. BBK U17 - TJ Třebíč 14.10.2023 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2023, 15:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



12. BBK U17 - TJ Třebíč 14.10.2023 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 14.10.2023, 18:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



3. kolo
13. BBK Blansko - BBK U17 04.11.2023 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 04.11.2023, 13:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



14. BBK Blansko - BBK U17 04.11.2023 14:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 04.11.2023, 14:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



15. BC Vysočina B - BK Sojky Pelhřimov 04.11.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 04.11.2023, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



16. BC Vysočina B - BK Sojky Pelhřimov 04.11.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 04.11.2023, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



17. TJ Znojmo - SKB Tišnov 05.11.2023 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 05.11.2023, 15:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



18. TJ Znojmo - SKB Tišnov 05.11.2023 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 05.11.2023, 16:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



4. kolo
19. BK Sojky Pelhřimov - TJ Znojmo 18.11.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 18.11.2023, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



20. BK Sojky Pelhřimov - TJ Znojmo 18.11.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 18.11.2023, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



21. BBK U17 - BC Vysočina B 18.11.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 18.11.2023, 00:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



22. BBK U17 - BC Vysočina B 18.11.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 18.11.2023, 00:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



23. TJ Třebíč - BBK Blansko 18.11.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 18.11.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



24. TJ Třebíč - BBK Blansko 18.11.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 18.11.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



5. kolo
25. BC Vysočina B - TJ Třebíč 09.12.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 09.12.2023, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



26. BC Vysočina B - TJ Třebíč 09.12.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 09.12.2023, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



27. TJ Znojmo - BBK U17 10.12.2023 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 10.12.2023, 13:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



28. TJ Znojmo - BBK U17 10.12.2023 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 10.12.2023, 15:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



29. SKB Tišnov - BK Sojky Pelhřimov 09.12.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 09.12.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



30. SKB Tišnov - BK Sojky Pelhřimov 09.12.2023       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 09.12.2023, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



6. kolo
31. BBK U17 - SKB Tišnov 06.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 06.01.2024, 00:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



32. BBK U17 - SKB Tišnov 06.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 06.01.2024, 00:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



33. TJ Třebíč - TJ Znojmo 06.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.01.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



34. TJ Třebíč - TJ Znojmo 06.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 06.01.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



35. BBK Blansko - BC Vysočina B 06.01.2024 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 06.01.2024, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



36. BBK Blansko - BC Vysočina B 06.01.2024 10:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 06.01.2024, 10:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



7. kolo
37. TJ Znojmo - BBK Blansko 20.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 20.01.2024, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



38. TJ Znojmo - BBK Blansko 20.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 20.01.2024, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



39. SKB Tišnov - TJ Třebíč 20.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 20.01.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



40. SKB Tišnov - TJ Třebíč 20.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 20.01.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



41. BK Sojky Pelhřimov - BBK U17 20.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 20.01.2024, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



42. BK Sojky Pelhřimov - BBK U17 20.01.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 20.01.2024, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



8. kolo
43. BK Sojky Pelhřimov - TJ Třebíč 10.02.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 10.02.2024, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



44. BK Sojky Pelhřimov - TJ Třebíč 10.02.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 10.02.2024, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



45. SKB Tišnov - BBK Blansko 10.02.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 10.02.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



46. SKB Tišnov - BBK Blansko 10.02.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 10.02.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



47. TJ Znojmo - BC Vysočina B 10.02.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 10.02.2024, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



48. TJ Znojmo - BC Vysočina B 10.02.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 10.02.2024, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



9. kolo
49. BC Vysočina B - SKB Tišnov 02.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.03.2024, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



50. BC Vysočina B - SKB Tišnov 02.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 02.03.2024, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



51. BBK Blansko - BK Sojky Pelhřimov 02.03.2024 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 02.03.2024, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



52. BBK Blansko - BK Sojky Pelhřimov 02.03.2024 10:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 02.03.2024, 10:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



53. TJ Třebíč - BBK U17 02.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.03.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



54. TJ Třebíč - BBK U17 02.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 02.03.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



10. kolo
55. BBK U17 - BBK Blansko 16.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 16.03.2024, 00:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



56. BBK U17 - BBK Blansko 16.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 16.03.2024, 00:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



57. BK Sojky Pelhřimov - BC Vysočina B 16.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 16.03.2024, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



58. BK Sojky Pelhřimov - BC Vysočina B 16.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 16.03.2024, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



59. SKB Tišnov - TJ Znojmo 16.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 16.03.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



60. SKB Tišnov - TJ Znojmo 16.03.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 16.03.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



11. kolo
61. TJ Znojmo - BK Sojky Pelhřimov 06.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 06.04.2024, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



62. TJ Znojmo - BK Sojky Pelhřimov 06.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 06.04.2024, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



63. BC Vysočina B - BBK U17 06.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 06.04.2024, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



64. BC Vysočina B - BBK U17 06.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 06.04.2024, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



65. BBK Blansko - TJ Třebíč 06.04.2024 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 06.04.2024, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



66. BBK Blansko - TJ Třebíč 06.04.2024 10:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 06.04.2024, 10:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



12. kolo
67. TJ Třebíč - BC Vysočina B 20.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 20.04.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



68. TJ Třebíč - BC Vysočina B 20.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 20.04.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



69. BBK U17 - TJ Znojmo 20.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 20.04.2024, 00:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



70. BBK U17 - TJ Znojmo 20.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 20.04.2024, 00:00:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



71. BK Sojky Pelhřimov - SKB Tišnov 20.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 20.04.2024, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



72. BK Sojky Pelhřimov - SKB Tišnov 20.04.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 20.04.2024, 00:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



13. kolo
73. SKB Tišnov - BBK U17 04.05.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 04.05.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



74. SKB Tišnov - BBK U17 04.05.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 04.05.2024, 00:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



75. TJ Znojmo - TJ Třebíč 04.05.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 04.05.2024, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



76. TJ Znojmo - TJ Třebíč 04.05.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 04.05.2024, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



77. BC Vysočina B - BBK Blansko 04.05.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 04.05.2024, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



78. BC Vysočina B - BBK Blansko 04.05.2024       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 04.05.2024, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



14. kolo
79. BBK Blansko - TJ Znojmo 16.09.2023 13:00 (95:30) (24:12 47:18 70:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 16.09.2023, 13:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Slezák Jiří
Polák Richard

80. BBK Blansko - TJ Znojmo 16.09.2023 14:45 (100:42) (28:8 55:17 75:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 16.09.2023, 14:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Polák Richard
Slezák Jiří

81. TJ Třebíč - SKB Tišnov 16.09.2023 09:00 (85:43) (17:6 47:24 75:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 16.09.2023, 09:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

82. TJ Třebíč - SKB Tišnov 16.09.2023 11:00 (111:46) (21:16 45:32 73:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 16.09.2023, 11:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

83. BBK U17 - BK Sojky Pelhřimov 16.09.2023 16:30 (37:97) (6:23 17:51 28:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 16.09.2023, 16:30:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Vidlák Filip

84. BBK U17 - BK Sojky Pelhřimov 16.09.2023 18:30 (45:103) (14:26 22:51 34:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2023/24, kadeti U17, Oblasti
JML U17 kadeti Skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 16.09.2023, 18:30:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:
Vidlák Filip
Juránek Zdeněk

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.