image

mladší dorostenky / dorostenecká liga / ročník 2009/10 / skupina B


tabulka
1. BK Pliska Studánka Pardubice 22 21 1 1868:1025 43
2. TJ Žďár nad Sázavou 22 20 2 1648:909 42
3. Slavia MBA Kroměříž 22 17 5 1615:922 39
4. ŠBK Pelhřimov 22 15 7 1457:1253 37
5. BK Příbor 22 13 9 1655:1288 35
6. SK UP TBS Přerov 22 13 9 1548:1301 35
7. Jiskra Kyjov 22 8 14 1162:1350 30
8. SBŠ Ostrava B 22 8 14 1315:1749 30
9. SBŠ Ostrava B 22 6 16 1277:1558 28
10. OSK Olomouc B 22 5 17 1178:1621 27
11. SŠB Pardubice 22 5 17 1154:1671 27
12. BK Pliska Studánka Pardubice B 22 1 21 895:2125 23
1. kolo
123. Sl. MBA Kroměříž - Jiskra Kyjov 19.12.2009 10:45 81:38 (19:11 35:21 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 123

datum: 19.12.2009, 10:45:00

místo: DM Štěchovice, Kroměříž

rozhodčí:
Machač Michal (1.000/2.000)
Řehoř Martin (1.000/2.000)

124. SBŠ Ostrava B - SBŠ Ostrava B 14.12.2009 18:00 58:102 (13:24 21:60 49:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 124

datum: 14.12.2009, 18:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.500)
Stančík Robin (1.500/1.500)

125. BK Příbor - OSK Olomouc B 19.12.2009 16:00 105:54 (25:6 53:24 76:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 125

datum: 19.12.2009, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

126. SK UP TBS Přerov - SŠB Pardubice 19.12.2009 12:00 85:57 (24:6 48:17 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 126

datum: 19.12.2009, 12:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Krhovský Michal (1.500/2.000)
Herjecká Erika (1.500/2.000)

127. TJ Žďár n.S. - ŠBK Pelhřimov 09.01.2010 16:30 61:36 (15:8 30:17 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 127

datum: 09.01.2010, 16:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.000)
Trmač Vladislav (2.500/1.000)

128. Studánka Pardubice - Pliska Pardubice B 16.12.2009 18:30 81:49 (23:5 44:11 54:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 128

datum: 16.12.2009, 18:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Tuťálek Zbyněk (1.000/1.000)

2. kolo
129. Sl. MBA Kroměříž - Studánka Pardubice 10.10.2009 16:00 57:59 (18:13 30:25 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 129

datum: 10.10.2009, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Herjecká Erika (3.000/3.000)
Řehoř Martin (2.000/3.000)

130. Jiskra Kyjov - Pliska Pardubice B 10.10.2009 16:00 95:55 (21:14 49:27 76:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 130

datum: 10.10.2009, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Struhárová Iva (1.000/1.000)

131. SBŠ Ostrava B - TJ Žďár n.S. 10.10.2009 15:00 36:79 (4:18 14:39 24:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 131

datum: 10.10.2009, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Štencel Marek (2.000/1.000)
Lazorišák Pavel (2.000/1.000)

132. SBŠ Ostrava B - ŠBK Pelhřimov 10.10.2009 13:00 68:73 (16:10 41:24 52:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 132

datum: 10.10.2009, 13:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Štencel Marek (2.000/1.000)
Lazorišák Pavel (2.000/1.000)

133. BK Příbor - SK UP TBS Přerov 10.10.2009 16:00 79:36 (15:6 36:18 56:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 133

datum: 10.10.2009, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Bičán Tomáš (1.000/2.500)
Konvička Jan (1.000/2.500)

134. OSK Olomouc B - SŠB Pardubice 10.10.2009 18:00 81:38 (20:8 40:18 58:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 134

datum: 10.10.2009, 18:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.500/2.000)
Jakubík Petr (1.500/2.000)

3. kolo
135. Sl. MBA Kroměříž - Pliska Pardubice B 11.10.2009 10:00 102:20 (32:7 54:7 79:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 135

datum: 11.10.2009, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Herjecká Erika (3.000/4.000)
Řehoř Martin (2.000/4.000)

136. Jiskra Kyjov - Studánka Pardubice 11.10.2009 10:00 54:77 (11:34 33:48 41:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 136

datum: 11.10.2009, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Struhárová Iva (1.000/1.000)

137. SBŠ Ostrava B - ŠBK Pelhřimov 11.10.2009 10:00 57:101 (23:33 34:57 47:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 137

datum: 11.10.2009, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Štencel Marek (2.000/1.000)
Lazorišák Pavel (2.000/1.000)

138. SBŠ Ostrava B - TJ Žďár n.S. 11.10.2009 08:00 57:75 (15:14 36:31 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 138

datum: 11.10.2009, 08:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Štencel Marek (2.000/2.000)
Lazorišák Pavel (2.000/2.000)

139. BK Příbor - SŠB Pardubice 11.10.2009 10:00 83:40 (31:11 51:14 71:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 139

datum: 11.10.2009, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Bičán Tomáš (1.000/2.000)
Konvička Jan (1.000/2.000)

140. OSK Olomouc B - SK UP TBS Přerov 11.10.2009 11:00 73:53 (9:20 34:34 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 140

datum: 11.10.2009, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.500/1.000)
Jakubík Petr (1.500/1.000)

4. kolo
141. Studánka Pardubice - SK UP TBS Přerov 24.10.2009 10:00 99:47 (24:14 48:24 76:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 141

datum: 24.10.2009, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Junek Karel (1.500/1.500)
Trmač Vladislav (1.500/1.500)

142. Pliska Pardubice B - SŠB Pardubice 24.10.2009 14:00 46:85 (5:20 14:42 26:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 142

datum: 24.10.2009, 14:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/2.000)
Trmač Vladislav (1.500/2.000)

143. TJ Žďár n.S. - BK Příbor 24.10.2009 18:30 81:52 (22:11 47:23 67:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 143

datum: 24.10.2009, 18:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/2.000)
Sehnal Jiří (1.000/2.000)

144. ŠBK Pelhřimov - OSK Olomouc B 24.10.2009 13:00 63:57 (13:16 34:33 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 144

datum: 24.10.2009, 13:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Komárek Vladimír (1.000/1.000)

145. Sl. MBA Kroměříž - SBŠ Ostrava B 24.10.2009 16:00 85:31 (24:11 43:17 59.24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 145

datum: 24.10.2009, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000)
Novák Petr (1.000/2.000)

146. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 24.10.2009 18:45 52:40 (12:10 23:19 36:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 146

datum: 24.10.2009, 18:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/2.000)
Ryšánek Tomáš (1.000/2.000)

5. kolo
147. Studánka Pardubice - SŠB Pardubice 25.10.2009 15:00 111:38 (30:7 55:20 82:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 147

datum: 25.10.2009, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/2.000)
Trmač Vladislav (1.500/2.000)

148. Pliska Pardubice B - SK UP TBS Přerov 25.10.2009 13:00 52:105 (7:30 49:25 44:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 148

datum: 25.10.2009, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Junek Karel (2.000/2.500)
Trmač Vladislav (2.000/2.000)

149. TJ Žďár n.S. - OSK Olomouc B 25.10.2009 09:00 68:31 (20:13 32:20 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 149

datum: 25.10.2009, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kapounek Petr (2.000/2.500)
Sehnal Jiří (2.000/2.500)

150. ŠBK Pelhřimov - BK Příbor 25.10.2009 10:00 74:73 (22:16 29:30 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 150

datum: 25.10.2009, 10:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Komárek Vladimír (1.000/2.000)

151. Sl. MBA Kroměříž - SBŠ Ostrava B 25.10.2009 09:30 83:26 (16:5 41:10 66.24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 151

datum: 25.10.2009, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000)
Novák Petr (1.000/2.000)

152. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 25.10.2009 09:00 56:39 (18:11 27:15 44:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 152

datum: 25.10.2009, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/2.000)
Ryšánek Tomáš (1.000/2.000)

6. kolo
153. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 07.11.2009 18:00 48:121 (9:39 18:68 31:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 153

datum: 07.11.2009, 18:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Polák Michael (2.000/1.000)
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000)

154. SBŠ Ostrava B - Pliska Pardubice B 07.11.2009 16:00 133:46 (37:3 65:21 104:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 154

datum: 07.11.2009, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Polák Michael (2.000/1.000)
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000)

155. BK Příbor - Sl. MBA Kroměříž 07.11.2009 15:00 32:52 (14:9 18:24 25:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 155

datum: 07.11.2009, 15:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.000)
Stančík Robin (2.000/1.000)

156. OSK Olomouc B - Jiskra Kyjov 07.11.2009 17:00 72:52 (8:12 33:22 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 156

datum: 07.11.2009, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Junek Karel (1.000/1.000)

157. SK UP TBS Přerov - TJ Žďár n.S. 07.11.2009 09:00 46:67 (9:15 22:34 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 157

datum: 07.11.2009, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Herjecká Erika (2.000/3.000)
Sanetříková Lenka (2.500/2.000)

158. SŠB Pardubice - ŠBK Pelhřimov 07.11.2009 17:00 55:73 (11:14 25:32 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 158

datum: 07.11.2009, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hampl Pavel (2.000/1.000)
Lukeš Petr (2.000/1.000)

7. kolo
159. SBŠ Ostrava B - Pliska Pardubice B 08.11.2009 14:30 95:57 (24:11 47:23 71:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 159

datum: 08.11.2009, 14:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Polák Michael (2.000/1.000)
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000)

160. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 08.11.2009 12:30 44:110 (11:26 26:60 35:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 160

datum: 08.11.2009, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000)
Polák Michael (2.000/1.000)

161. BK Příbor - Jiskra Kyjov 08.11.2009 11:00 69:47 (18:15 28:24 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 161

datum: 08.11.2009, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Stančík Robin (1.500/1.000)

162. OSK Olomouc B - Sl. MBA Kroměříž 08.11.2009 11:00 46:74 (15:18 22:38 27:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 162

datum: 08.11.2009, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Junek Karel (1.000/1.000)

163. SK UP TBS Přerov - ŠBK Pelhřimov 08.11.2009 08:00 67:73 (21:23 36:39 53:57 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 163

datum: 08.11.2009, 08:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Herjecká Erika (2.000/1.000)
Sanetříková Lenka (2.000/1.000)

164. SŠB Pardubice - TJ Žďár n.S. 08.11.2009 10:00 39:71 (4:16 17:34 25:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 164

datum: 08.11.2009, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hampl Pavel (2.000/1.000)
Lukeš Petr (2.000/1.000)

8. kolo
165. Studánka Pardubice - TJ Žďár n.S. 21.11.2009 09:00 53:42 (12:9 21:19 40:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 165

datum: 21.11.2009, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.500)

166. Pliska Pardubice B - ŠBK Pelhřimov 21.11.2009 13:00 18:84 (3:20 7:35 10:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 166

datum: 21.11.2009, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/4.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

167. Sl. MBA Kroměříž - SK UP TBS Přerov 21.11.2009 19:00 82:40 (21:10 46:22 68:32 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 167

datum: 21.11.2009, 19:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.500)
Struhárová Iva (1.000/1.500)

168. Jiskra Kyjov - SŠB Pardubice 21.11.2009 16:00 56:65 (18:12 26:29 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 168

datum: 21.11.2009, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000)
Novák Petr (1.000/2.000)

169. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 21.11.2009 16:00 69:76 (14:16 38:38 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 169

datum: 21.11.2009, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000)
Stáňa Lukáš (2.000/1.000)

170. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc B 03.12.2009 18:45 75:64 (20:20 31:40 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 170

datum: 03.12.2009, 18:45:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.500/1.000)
Bičán Tomáš (1.500/2.000)

9. kolo
*171. Studánka Pardubice - ŠBK Pelhřimov 22.11.2009 15:00 47:19 (26:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 171

datum: 22.11.2009, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/3.000)
Hartig Lukáš (1.000/3.000)

172. Pliska Pardubice B - TJ Žďár n.S. 22.11.2009 11:00 19:103 (7:31 14:51 17:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 172

datum: 22.11.2009, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.000)
Hartig Lukáš (1.000/1.000)

173. Sl. MBA Kroměříž - SŠB Pardubice 22.11.2009 11:30 90:33 (25:9 53:15 72:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 173

datum: 22.11.2009, 11:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/2.000)
Struhárová Iva (1.000/2.000)

174. Jiskra Kyjov - SK UP TBS Přerov 22.11.2009 11:00 52:81 (11:22 27:42 41:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 174

datum: 22.11.2009, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000)
Novák Petr (1.000/2.000)

175. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc B 02.12.2009 17:15 99:72 (32:14 56:35 75:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 175

datum: 02.12.2009, 17:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.500/1.000)
Giecek Adam (1.500/2.000)

176. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 22.11.2009 10:45 45:68 (6:7 20:28 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 176

datum: 22.11.2009, 10:45:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000)
Stáňa Lukáš (2.000/1.000)

10. kolo
177. BK Příbor - Studánka Pardubice 05.12.2009 16:00 51:85 (12:27 23:51 34:72 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 177

datum: 05.12.2009, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Konvička Jan (1.500/1.000)

178. OSK Olomouc B - Pliska Pardubice B 12.01.2010 17:20 88:36 (24:4 48:10 68:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 178

datum: 12.01.2010, 17:20:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)

179. SK UP TBS Přerov - SBŠ Ostrava B 04.12.2009 19:15 80:58 (21:17 43:31 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 179

datum: 04.12.2009, 19:15:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/2.000)
Válek Jakub (1.000/2.000)

180. SŠB Pardubice - SBŠ Ostrava B 05.12.2009 17:30 50:57 (13:13 31:25 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 180

datum: 05.12.2009, 17:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Matějek Ivor (2.000/2.000)
Benda Tomáš (2.000/2.000)

181. TJ Žďár n.S. - Sl. MBA Kroměříž 05.12.2009 18:00 63:44 (19:6 35:18 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 181

datum: 05.12.2009, 18:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Jakubík Petr (2.000/1.000)
Štraus Filip (2.000/1.000)

182. ŠBK Pelhřimov - Jiskra Kyjov 05.12.2009 18:00 75:64 (21:12 33:34 52:45 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 182

datum: 05.12.2009, 18:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Hruša Petr (1.000/1.500)
Svojše Zdeněk (1.000/1.500)

11. kolo
183. BK Příbor - Pliska Pardubice B 15.01.2010 17:00 142:27 (36:6 71:11 106:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 183

datum: 15.01.2010, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

184. OSK Olomouc B - Studánka Pardubice 06.12.2009 10:30 56:77 (10:25 23:43 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 184

datum: 06.12.2009, 10:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/2.500)
Ryšánek Tomáš (2.000/2.500)

185. SK UP TBS Přerov - SBŠ Ostrava B 02.12.2009 19:00 91:34 (22:8 44:19 75:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 185

datum: 02.12.2009, 19:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.500)
Krhovský Michal (1.000/2.500)

186. SŠB Pardubice - SBŠ Ostrava B 06.12.2009 08:30 59:73 (10:20 24:29 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 186

datum: 06.12.2009, 08:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Matějek Ivor (2.000/2.000)
Hampl Pavel (2.000/2.000)

187. TJ Žďár n.S. - Jiskra Kyjov 06.12.2009 09:00 81:31 (26:11 46:19 68:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 187

datum: 06.12.2009, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Jakubík Petr (3.000/1.000)
Štraus Filip (3.000/1.000)

188. ŠBK Pelhřimov - Sl. MBA Kroměříž 06.12.2009 10:00 35:65 (8:13 20:31 26:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 188

datum: 06.12.2009, 10:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Hruša Petr (1.000/1.000)
Svojše Zdeněk (1.000/1.000)

12. kolo
189. Jiskra Kyjov - Sl. MBA Kroměříž 20.12.2009 09:00 17:78 (2:23 6:43 12:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 189

datum: 20.12.2009, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/1.000)
Anton Matěj (1.500/1.000)

190. SBŠ Ostrava B - SBŠ Ostrava B 14.12.2009 19:30 77:81 (25:18 46:39 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 190

datum: 14.12.2009, 19:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.500)
Stančík Robin (1.500/1.500)

191. OSK Olomouc B - BK Příbor 20.12.2009 11:00 50:88 (6:22 17:44 36:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 191

datum: 20.12.2009, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Machač Michal (1.000/1.000)
Řehoř Martin (2.000/1.000)

192. SŠB Pardubice - SK UP TBS Přerov 20.12.2009 13:00 53:76 (6:22 20:41 35:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 192

datum: 20.12.2009, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pára Pavel (2.000/1.500)
Mareš Roman (2.000/1.500)

193. ŠBK Pelhřimov - TJ Žďár n.S. 09.01.2010 18:30 46:73 (11:14 26:35 37:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 193

datum: 09.01.2010, 18:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/3.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

194. Pliska Pardubice B - Studánka Pardubice 16.12.2009 20:00 56:73 (12:13 18:35 34:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 194

datum: 16.12.2009, 20:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Tuťálek Zbyněk (1.000/1.000)

13. kolo
195. Pliska Pardubice B - Sl. MBA Kroměříž 16.01.2010 20:00 24:110 (6:23 9:56 18:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 195

datum: 16.01.2010, 20:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

196. Studánka Pardubice - Jiskra Kyjov 16.01.2010 10:00 85:36 (19:9 42:20 62:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 196

datum: 16.01.2010, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Kos Jakub (1.000/2.000)

197. ŠBK Pelhřimov - SBŠ Ostrava B 16.01.2010 19:00 71:39 (26:10 42:23 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 197

datum: 16.01.2010, 19:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/2.000)
Tomášek Petr (1.000/2.000)

198. TJ Žďár n.S. - SBŠ Ostrava B 16.01.2010 18:00 88:31 (23:4 45:15 68:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 198

datum: 16.01.2010, 18:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/2.000)
Pokorný Štěpán (1.000/2.000)

199. SŠB Pardubice - BK Příbor 16.01.2010 12:00 46:86 (9:24 23:46 38:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 199

datum: 16.01.2010, 12:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.000/1.000)
Kos Jakub (2.000/1.000)

200. SK UP TBS Přerov - OSK Olomouc B 16.01.2010 09:00 118:30 (33:9 58:15 89:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 200

datum: 16.01.2010, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Sanetříková Lenka (1.000/2.000)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500)

14. kolo
201. Studánka Pardubice - Sl. MBA Kroměříž 17.01.2010 15:00 42:46 (6:14 21:26 32:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 201

datum: 17.01.2010, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Kos Jakub (1.000/1.000)

202. Pliska Pardubice B - Jiskra Kyjov 17.01.2010 13:00 34:79 (5:15 11:28 20:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 202

datum: 17.01.2010, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Kos Jakub (1.000/2.000)

203. TJ Žďár n.S. - SBŠ Ostrava B 17.01.2010 09:30 85:29 (21:8 45:12 60:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 203

datum: 17.01.2010, 09:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000)
Pokorný Štěpán (1.000/2.000)

204. ŠBK Pelhřimov - SBŠ Ostrava B 17.01.2010 10:00 82:54 (18:14 42:27 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 204

datum: 17.01.2010, 10:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/2.000)
Tomášek Petr (1.000/2.000)

205. SK UP TBS Přerov - BK Příbor 13.01.2010 19:00 73:62 (15:16 35:28 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 205

datum: 13.01.2010, 19:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.500)
Machač Michal (1.000/1.500)

206. SŠB Pardubice - OSK Olomouc B 17.01.2010 11:00 55:47 (15:15 34:26 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 206

datum: 17.01.2010, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.000/1.000)
Kos Jakub (2.000/1.000)

15. kolo
207. SŠB Pardubice - Studánka Pardubice 30.01.2010 09:00 53:110 (6:28 23:57 39:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 207

datum: 30.01.2010, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Rybka Vlastimil (2.000/1.000)
Trmač Vladislav (2.000/1.000)

208. SK UP TBS Přerov - Pliska Pardubice B 29.01.2010 09:00 127:37 (23:8 53:16 97:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 208

datum: 29.01.2010, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.000)
Machač Michal (1.000/2.000)

209. OSK Olomouc B - TJ Žďár n.S. 30.01.2010 17:00 21:104 (8:21 10:47 14:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 209

datum: 30.01.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (2.500/1.000)
Kubiš Michal (2.500/1.000)

210. BK Příbor - ŠBK Pelhřimov 30.01.2010 17:00 71:60 (22:17 30:24 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 210

datum: 30.01.2010, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

211. SBŠ Ostrava B - Sl. MBA Kroměříž 30.01.2010 17:00 63:53 (16:8 28:19 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 211

datum: 30.01.2010, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/1.000)
Fanta Jiří (2.000/1.000)

212. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 30.01.2010 15:00 62:45 (27:10 37:24 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 212

datum: 30.01.2010, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Polák Michael (2.000/1.000)
Řehoř Martin (2.000/1.000)

16. kolo
213. SK UP TBS Přerov - Studánka Pardubice 29.01.2010 15:00 54:88 (18:24 30:34 38:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 213

datum: 29.01.2010, 15:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.000)
Machač Michal (1.000/2.000)

214. SŠB Pardubice - Pliska Pardubice B 29.01.2010 17:00 74:42 (13:6 36:14 49:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 214

datum: 29.01.2010, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Macela Martin (2.000/1.000)
Veselý Tomáš (2.000/1.000)

215. BK Příbor - TJ Žďár n.S. 31.01.2010 11:00 51:59 (19:23 30:39 38:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 215

datum: 31.01.2010, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.000/1.500)
Novák Petr (1.000/1.500)

216. OSK Olomouc B - ŠBK Pelhřimov 31.01.2010 11:00 44:76 (11:19 19:39 27:61 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 216

datum: 31.01.2010, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (2.500/1.000)
Kubiš Michal (2.500/1.000)

217. SBŠ Ostrava B - Sl. MBA Kroměříž 31.01.2010 11:00 45:63 (17:12 25:29 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 217

datum: 31.01.2010, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Fanta Jiří (2.000/1.000)
Válek Jakub (2.000/1.000)

218. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 31.01.2010 13:15 52:55 (8:11 25:28 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 218

datum: 31.01.2010, 13:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Polák Michael (2.000/1.000)
Řehoř Martin (2.000/1.000)

17. kolo
219. Pliska Pardubice B - SBŠ Ostrava B 13.02.2010 15:00 65:105 (17:32 29:65 45:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 219

datum: 13.02.2010, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/2.000)
Havrda Martin (1.000/2.000)

220. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B 13.02.2010 09:00 91:29 (11:6 45:14 67:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 220

datum: 13.02.2010, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/2.000)
Vyhnálek Jan (1.000/2.000)

221. Jiskra Kyjov - BK Příbor 13.02.2010 14:00 70:64 (22:11 37:33 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 221

datum: 13.02.2010, 14:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Struhárová Iva (1.000/1.000)
Malčík Štěpán (1.000/1.000)

222. Sl. MBA Kroměříž - OSK Olomouc B 13.02.2010 18:00 97:32 (22.6 49:11 70:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 222

datum: 13.02.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sanetříková Lenka (1.000/2.000)
Mikšík Milan (1.000/2.000)

223. ŠBK Pelhřimov - SK UP TBS Přerov 13.02.2010 15:45 65:47 (15:6 45:23 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 223

datum: 13.02.2010, 15:45:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.500)
Tomášek Petr (1.000/1.500)

224. TJ Žďár n.S. - SŠB Pardubice 13.02.2010 18:00 92:34 (21:9 45:22 69:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 224

datum: 13.02.2010, 18:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/2.000)
Trmač Vladislav (1.500/2.000)

18. kolo
225. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B 13.02.2010 11:00 117:39 (31:12 59:14 94.27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 225

datum: 13.02.2010, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/2.000)
Vyhnálek Jan (1.000/2.000)

226. Pliska Pardubice B - SBŠ Ostrava B 13.02.2010 13:00 58:57 (14:19 23:32 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 226

datum: 13.02.2010, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/2.000)
Vyhnálek Jan (1.000/2.000)

227. Sl. MBA Kroměříž - BK Příbor 14.02.2010 11:00 73:56 (28:15 41:32 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 227

datum: 14.02.2010, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kulíšek Martin (1.000/1.500)
Mikšík Milan (1.000/2.500)

228. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc B 14.02.2010 13:00 56:29 (11:8 34:10 46:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 228

datum: 14.02.2010, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Struhárová Iva (1.000/2.000)
Malčík Štěpán (1.000/1.500)

229. TJ Žďár n.S. - SK UP TBS Přerov 14.02.2010 09:30 66:32 (8:11 27:15 40:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 229

datum: 14.02.2010, 09:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Mareš Roman (3.500/2.000)
Trmač Vladislav (1.500/2.000)

230. ŠBK Pelhřimov - SŠB Pardubice 14.02.2010 11:00 92:54 (24:21 45:30 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 230

datum: 14.02.2010, 11:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/2.000)
Tomášek Petr (1.000/2.000)

19. kolo
231. ŠBK Pelhřimov - Studánka Pardubice 27.02.2010 19:00 54:69 (15:26 20:37 33:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 231

datum: 27.02.2010, 19:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Tomášek Petr (1.000/1.000)

232. TJ Žďár n.S. - Pliska Pardubice B 27.02.2010 18:00 110:29 (29:9 55:16 80:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 232

datum: 27.02.2010, 18:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Dolejš Václav (2.500/1.000)
Ryšánek Tomáš (4.000/1.000)

233. SŠB Pardubice - Sl. MBA Kroměříž 27.02.2010 13:00 37:78 (5:25 15:35 28:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 233

datum: 27.02.2010, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Havrda Martin (2.000/1.000)
Svoboda Martin (2.000/1.000)

234. SK UP TBS Přerov - Jiskra Kyjov 27.02.2010 13:30 57:40 (13:15 29:19 46:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 234

datum: 27.02.2010, 13:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.500/1.000)
Sanetříková Lenka (1.500/1.000)

235. OSK Olomouc B - SBŠ Ostrava B 27.02.2010 19:00 70:71 (16:20 35:34 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 235

datum: 27.02.2010, 19:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.500)
Nehoda Pavel (2.000/2.000)

236. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 16.02.2010 17:30 86:62 (14:13 40:38 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 236

datum: 16.02.2010, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/2.000)
Konvička Jan (1.000/2.000)

20. kolo
237. TJ Žďár n.S. - Studánka Pardubice 28.02.2010 12:30 46:79 (6:23 15:46 31:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 237

datum: 28.02.2010, 12:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Dolejš Václav (2.500/1.000)
Ryšánek Tomáš (3.000/1.000)

238. ŠBK Pelhřimov - Pliska Pardubice B 28.02.2010 09:00 115:43 (26:10 52:24 82:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 238

datum: 28.02.2010, 09:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Tomášek Petr (1.000/1.000)

239. SK UP TBS Přerov - Sl. MBA Kroměříž 28.02.2010 14:30 67:49 (16:11 27:30 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 239

datum: 28.02.2010, 14:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.500/1.000)
Sanetříková Lenka (1.500/1.000)

240. SŠB Pardubice - Jiskra Kyjov 28.02.2010 09:00 46:80 (10:14 19:32 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 240

datum: 28.02.2010, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Havrda Martin (2.000/1.000)
Svoboda Martin (2.000/1.000)

241. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 24.02.2010 17:30 98:56 (15:18 41:26 72:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 241

datum: 24.02.2010, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/2.000)
Konvička Jan (1.000/2.000)

242. OSK Olomouc B - SBŠ Ostrava B 28.02.2010 11:00 55:69 (7:21 26:39 33:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 242

datum: 28.02.2010, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.500)
Nehoda Pavel (2.500/2.000)

21. kolo
243. Pliska Pardubice B - BK Příbor 13.03.2010 09:00 48:94 (6:24 24:48 31:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 243

datum: 13.03.2010, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Dvořák Vladimír (1.000/1.000)

244. Studánka Pardubice - OSK Olomouc B 13.03.2010 11:00 113:38 (24:9 47:17 75:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 244

datum: 13.03.2010, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

245. SBŠ Ostrava B - SK UP TBS Přerov 13.03.2010 16:00 47:69 (17:15 30:30 38:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 245

datum: 13.03.2010, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)

246. SBŠ Ostrava B - SŠB Pardubice 13.03.2010 14:00 87:73 (28:17 51:38 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 246

datum: 13.03.2010, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)

247. Jiskra Kyjov - TJ Žďár n.S. 13.03.2010 16:00 41:55 (6:14 15:29 27:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 247

datum: 13.03.2010, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Struhárová Iva (1.000/1.000)

248. Sl. MBA Kroměříž - ŠBK Pelhřimov 13.03.2010 18:00 81:37 (25:12 40:18 60:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 248

datum: 13.03.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/2.500)

22. kolo
249. Studánka Pardubice - BK Příbor 12.03.2010 18:30 81:69 (26:11 44:21 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 249

datum: 12.03.2010, 18:30:00

místo: ZŠ Dubina, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Dvořák Vladimír (1.000/1.000)

250. Pliska Pardubice B - OSK Olomouc B 13.03.2010 15:00 34:68 (7:15 15:41 23:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 250

datum: 13.03.2010, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

251. SBŠ Ostrava B - SK UP TBS Přerov 14.03.2010 11:00 38:97 (9:23 17:44 29:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 251

datum: 14.03.2010, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Dvorský Petr (1.000/1.500)

252. SBŠ Ostrava B - SŠB Pardubice 14.03.2010 09:00 55:70 (11:6 30:24 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 252

datum: 14.03.2010, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)
Dvorský Petr (1.000/2.000)

253. Sl. MBA Kroměříž - TJ Žďár n.S. 14.03.2010 09:30 72:79 (15:16 30:31 48:47 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 253

datum: 14.03.2010, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

254. Jiskra Kyjov - ŠBK Pelhřimov 14.03.2010 09:00 46:53 (15:13 25:28 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, mladší dorostenky, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 254

datum: 14.03.2010, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Struhárová Iva (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.