image

žáci U14 / žákovská liga / ročník 2009/10 / skupina B


tabulka
1. BK NH Ostrava 22 22 0 2628:915 44
2. BK Prostějov 22 19 3 1654:1153 41
3. JBC Brno 22 17 5 1919:1228 39
4. BC Vysočina 22 14 8 1828:1518 36
5. BA Sparta 22 14 8 1614:1381 36
6. BK Snakes Ostrava 22 13 9 1627:1490 35
7. Sokol Hradec Králové 2 22 8 14 1335:1629 30
8. Jiskra Kyjov 22 7 15 1343:1738 29
9. Proton Zlín 22 7 15 1116:2049 29
10. Slavia MBA Kroměříž 22 4 18 1165:1518 26
11. Lions Jindřichův Hradec 22 4 18 1241:2001 26
12. BK BAREST 22 3 19 1293:2143 25
1. kolo
133. Snakes Ostrava - NH Ostrava 15.01.2010 17:30 64:101 (10:23 35:53 43:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 15.01.2010, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

134. Sokol H. Králové - BK Prostějov 17.01.2010 12:30 51:60 (11:15 26:31 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 17.01.2010, 12:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.500)
Ulrych Lukáš (1.500/1.500)

135. Sl. MBA Kroměříž - Proton Zlín 16.01.2010 11:30 78:32 (28:2 37:9 54:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 16.01.2010, 11:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Bešina Štefan (1.000/1.500)

136. Jiskra Kyjov - JBC Brno 16.01.2010 18:00 66:77 (16:13 30:22 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 16.01.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (2.000/1.500)
Novák Petr (2.000/1.500)

137. BA Sparta - Barest 16.01.2010 13:30 82:51 (25:8 43:29 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 16.01.2010, 13:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Pokorný Ondřej (1.000/2.000)
Hrnčíř Martin (1.000/2.000)

138. Lions J. Hradec - BC Vysočina 12.12.2009 15:00 71:105 (14:28 31:54 46:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 12.12.2009, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000)
Kec Jakub (1.000/1.000)

2. kolo
139. Snakes Ostrava - Lions J. Hradec 24.10.2009 17:00 97:41 (25:6 51:15 73:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 24.10.2009, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.000/1.500)
Konvička Jan (2.000/1.500)

140. NH Ostrava - BC Vysočina 24.10.2009 18:30 108:51 (28:8 47:18 78:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 24.10.2009, 18:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

141. Sokol H. Králové - BA Sparta 24.10.2009 17:00 53:68 (13:14 27:31 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 24.10.2009, 17:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/2.000)
Rybka Vlastimil (1.500/2.000)

142. BK Prostějov - Barest 24.10.2009 13:15 90:56 (24:13 44:21 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 24.10.2009, 13:15:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Polák Michael (1.500/2.000)
Fanta Jiří (1.500/2.000)

143. Sl. MBA Kroměříž - Jiskra Kyjov 24.10.2009 18:00 51:73 (10:17 29:36 43:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 24.10.2009, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

144. Proton Zlín - JBC Brno 24.10.2009 16:30 12:212 (2:49 4:113 8:168)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 24.10.2009, 16:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.000/1.500)
Sanetříková Lenka (1.000/1.500)

3. kolo
145. Snakes Ostrava - BC Vysočina 25.10.2009 11:00 68:88 (8:27 37:48 53:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 25.10.2009, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.000/1.000)
Konvička Jan (2.000/1.000)

146. NH Ostrava - Lions J. Hradec 25.10.2009 11:00 129:40 (29:9 63:12 106:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 25.10.2009, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

147. Sokol H. Králové - Barest 25.10.2009 10:00 73:47 (18:15 32:29 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 25.10.2009, 10:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/2.000)
Rybka Vlastimil (1.500/2.000)

148. BK Prostějov - BA Sparta 25.10.2009 09:00 60:53 (17:17 33:26 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 25.10.2009, 09:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Polák Michael (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

149. Sl. MBA Kroměříž - JBC Brno 25.10.2009 11:30 51:93 (14:13 26:44 37:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 25.10.2009, 11:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.500)
Novák Petr (1.000/1.500)

150. Proton Zlín - Jiskra Kyjov 25.10.2009 08:30 57:91 (15:17 30:43 48:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 25.10.2009, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.000/1.500)
Sanetříková Lenka (1.000/1.500)

4. kolo
151. Lions J. Hradec - Jiskra Kyjov 07.11.2009 15:30 77:90 (18:23 28:49 62:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 07.11.2009, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Hána Michal (2.000/1.500)
Polívka Petr (2.000/1.500)

152. BC Vysočina - JBC Brno 07.11.2009 18:00 58:75 (12:28 20:44 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 07.11.2009, 18:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Kos Jakub (1.000/1.500)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)

153. BA Sparta - Sl. MBA Kroměříž 07.11.2009 15:00 63:34 (21:2 34:19 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 07.11.2009, 15:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Kašparová Renáta (1.000/1.000)

154. Barest - Proton Zlín 07.11.2009 12:00 118:36 (33:2 57:14 87:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 07.11.2009, 12:00:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/1.000)
Humhej Bohumil (2.000/1.000)

155. Snakes Ostrava - Sokol H. Králové 07.11.2009 17:00 104:47 (27:14 45:26 71:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 07.11.2009, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Dvorský Petr (1.000/2.500)
Konvička Jan (1.000/2.500)

156. NH Ostrava - BK Prostějov 07.11.2009 13:30 99:44 (23:15 44:26 75:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 07.11.2009, 13:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Dvorský Petr (1.000/2.000)
Konvička Jan (1.000/2.500)

5. kolo
157. Lions J. Hradec - JBC Brno 08.11.2009 10:00 56:120 (10:31 23:63 35:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 08.11.2009, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.500)
Polívka Petr (1.500/1.500)

158. BC Vysočina - Jiskra Kyjov 08.11.2009 10:00 98:56 (28:19 55:27 73:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 08.11.2009, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Kos Jakub (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

159. BA Sparta - Proton Zlín 08.11.2009 09:00 131:20 (37:6 65:11 87:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 08.11.2009, 09:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Kašparová Renáta (1.000/1.000)

160. Barest - Sl. MBA Kroměříž 08.11.2009 10:00 45:62 (15:9 32:26 37:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 08.11.2009, 10:00:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Sedláček Ondřej (2.500/1.000)
Bernáth Lukáš (2.500/1.000)

161. Snakes Ostrava - BK Prostějov 08.11.2009 11:00 47:87 (9:22 23:36 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 08.11.2009, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Konvička Jan (1.000/2.500)

162. NH Ostrava - Sokol H. Králové 08.11.2009 08:30 103:43 (22:6 53:15 82:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 08.11.2009, 08:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/2.000)
Čarnecký Martin (1.000/2.000)

6. kolo
163. Sokol H. Králové - Lions J. Hradec 21.11.2009 17:00 60:68 (21:14 40:28 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 21.11.2009, 17:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Korf Jakub (1.000/1.500)
Lukeš Petr (1.500/1.500)

164. BK Prostějov - BC Vysočina 15.01.2010 18:00 49:48 (16:16 30:30 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 15.01.2010, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

165. Sl. MBA Kroměříž - Snakes Ostrava 08.12.2009 18:00 60:70 (15:14 27:24 51:47 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 08.12.2009, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

166. Proton Zlín - NH Ostrava 21.11.2009 14:30 28:134 (13:28 23:64 28:102)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 21.11.2009, 14:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Polák Michael (1.000/1.000)

167. Jiskra Kyjov - BA Sparta 13.12.2009 14:00 58:92 (18:27 36:53 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 13.12.2009, 14:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Štraus Filip (1.000/1.000)
Ryšánek Tomáš (1.000/1.000)

168. JBC Brno - Barest 21.11.2009 13:00 146:38 (25:6 59:20 106:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 21.11.2009, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hřib Jan (1.000/2.000)
Junek Karel (1.000/2.000)

7. kolo
169. Sokol H. Králové - BC Vysočina 04.12.2009 17:00 60:90 (11:20 30:42 51:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 04.12.2009, 17:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Macela Martin (1.500/1.000)
Veselý Tomáš (2.000/1.000)

170. BK Prostějov - Lions J. Hradec 22.11.2009 09:00 89:41 (17:15 48:22 69:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 22.11.2009, 09:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

171. Sl. MBA Kroměříž - NH Ostrava 15.12.2009 17:30 32:111 (10:22 19:54 27:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 15.12.2009, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

172. Proton Zlín - Snakes Ostrava 21.11.2009 09:00 81:80 (18:14 31:30 56:47 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 21.11.2009, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/3.000)
Polák Michael (1.000/3.000)

173. Jiskra Kyjov - Barest 15.12.2009 17:30 68:91 (13:27 34:48 52:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 15.12.2009, 17:30:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Raiman Vojtěch (1.500/2.000)
Večerka Jakub (1.500/2.000)

174. JBC Brno - BA Sparta 22.11.2009 10:45 84:44 (26:9 43:19 64:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 22.11.2009, 10:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hřib Jan (1.000/1.500)
Junek Karel (1.000/1.500)

8. kolo
175. Lions J. Hradec - BA Sparta 05.12.2009 16:00 61:95 (12:26 25:46 48:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 05.12.2009, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Opava Josef (1.000/1.000)
Koch Augustin (1.000/1.000)

176. BC Vysočina - Barest 05.12.2009 10:00 106:72 (18:14 47:35 80:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 05.12.2009, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/2.000)
Čech Svatopluk (1.000/2.000)

177. Snakes Ostrava - Jiskra Kyjov 08.01.2010 17:30 80:60 (15:21 42:35 61:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 08.01.2010, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.500)
Rychlý Ladislav (1.000/1.500)

178. NH Ostrava - JBC Brno 05.12.2009 12:30 131:45 (35:10 71:23 100:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 05.12.2009, 12:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/2.500)
Stáňa Lukáš (1.000/2.500)

179. Sokol H. Králové - Sl. MBA Kroměříž 05.12.2009 17:30 56:47 (17:12 26:21 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 05.12.2009, 17:30:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.000)
Záruba Matěj (1.500/1.000)

180. BK Prostějov - Proton Zlín 05.12.2009 13:00 101:24 (29:8 48:9 81:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 05.12.2009, 13:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Krhovský Michal (1.000/2.000)
Sanetříková Lenka (1.000/2.000)

9. kolo
181. Lions J. Hradec - Barest 06.12.2009 09:00 77:76 (16:18 37:37 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 06.12.2009, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Koch Augustin (1.500/2.500)
Pivovarský Michal (2.000/2.500)

182. BC Vysočina - BA Sparta 06.12.2009 10:00 85:70 (16:22 31:38 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 06.12.2009, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/3.000)
Čech Svatopluk (1.000/3.000)

183. Snakes Ostrava - JBC Brno 06.12.2009 11:00 35:80 (8:17 22:47 27:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 06.12.2009, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Herjecká Erika (2.000/1.500)
Řehoř Martin (2.000/1.500)

184. NH Ostrava - Jiskra Kyjov 09.01.2010 10:00 109:20 (22:5 49:8 76:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 09.01.2010, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500)
Opletal Petr (1.000/1.500)

185. Sokol H. Králové - Proton Zlín 06.12.2009 09:30 66:34 (16:9 32:13 46:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 06.12.2009, 09:30:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Krčín Josef (1.500/1.000)
Vyhnálek Jan (1.500/1.000)

186. BK Prostějov - Sl. MBA Kroměříž 06.12.2009 08:30 58:50 (17:10 36:23 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 06.12.2009, 08:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Krhovský Michal (1.000/1.000)
Sanetříková Lenka (1.000/1.000)

10. kolo
187. Lions J. Hradec - Sl. MBA Kroměříž 19.12.2009 17:00 72:63 (15:13 29:35 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 19.12.2009, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/1.000)

188. BC Vysočina - Proton Zlín 19.12.2009 18:00 84:64 (19:13 37:31 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 19.12.2009, 18:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Rybka Vlastimil (1.000/1.500)
Trmač Vladislav (1.000/2.500)

189. Jiskra Kyjov - Sokol H. Králové 19.12.2009 16:30 68:90 (14:14 28:27 48:37 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 19.12.2009, 16:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/1.000)
Anton Matěj (1.500/1.000)

190. JBC Brno - BK Prostějov 19.12.2009 14:00 50:59 (16:16 33:37 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 19.12.2009, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hřib Jan (1.500/1.500)
Švancarová Lucie (2.000/1.500)

191. BA Sparta - Snakes Ostrava 26.03.2010 17:30 60:63 (19:21 31:35 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 26.03.2010, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (1.000/3.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

192. Barest - NH Ostrava 20.12.2009 10:30 42:114 (13:28 19:61 30:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 20.12.2009, 10:30:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000)
Matoulková Michaela (1.500/1.000)

11. kolo
193. BC Vysočina - Sl. MBA Kroměříž 20.12.2009 10:00 100:60 (25:18 58:29 78:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 20.12.2009, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Rybka Vlastimil (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

194. Lions J. Hradec - Proton Zlín 20.12.2009 10:00 44:90 (9:25 22:46 28:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 20.12.2009, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/1.000)

195. Jiskra Kyjov - BK Prostějov 20.12.2009 11:00 36:102 (9:15 19:41 26:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 20.12.2009, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/1.500)
Anton Matěj (1.500/1.500)

196. JBC Brno - Sokol H. Králové 20.12.2009 09:00 101:51 (23:10 53:20 79:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 20.12.2009, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hřib Jan (1.000/1.500)
Švancarová Lucie (1.500/1.500)

197. BA Sparta - NH Ostrava 19.12.2009 19:30 62:95 (7:36 21:61 48:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 19.12.2009, 19:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

198. Barest - Snakes Ostrava 27.03.2010 19:00 46:94 (16:26 26:45 37:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 27.03.2010, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Polák Michael (1.500/1.000)

12. kolo
199. NH Ostrava - Snakes Ostrava 17.01.2010 11:00 119:33 (32:12 57:18 87:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 17.01.2010, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Rektořík Milan (1.000/1.000)

200. BK Prostějov - Sokol H. Králové 16.01.2010 13:30 76:34 (18:7 36:12 67:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 16.01.2010, 13:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Anton Matěj (1.500/1.000)
Ryšánek Tomáš (1.500/1.000)

201. Proton Zlín - Sl. MBA Kroměříž 17.01.2010 08:30 59:58 (17:20 31:37 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 17.01.2010, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Polák Michael (1.500/1.000)
Herjecká Erika (1.500/1.000)

202. JBC Brno - Jiskra Kyjov 17.01.2010 13:00 84:47 (32:12 50:25 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 17.01.2010, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.500)
Junek Karel (1.500/1.500)

203. Barest - BA Sparta 17.01.2010 10:30 47:94 (14:28 26:51 43:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 17.01.2010, 10:30:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Kohout Radomír (2.000/1.000)
Sedláček Ondřej (2.000/1.000)

204. BC Vysočina - Lions J. Hradec 13.12.2009 10:00 98:46 (19:9 48:23 75:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 13.12.2009, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Kolář Miroslav (1.000/1.000)

13. kolo
205. BC Vysočina - Snakes Ostrava 30.01.2010 18:00 93:63 (25:16 43:33 75:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 30.01.2010, 18:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000)
Komárek Vladimír (1.000/2.000)

206. Lions J. Hradec - NH Ostrava 30.01.2010 17:00 46:121 (6:36 16:61 30:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 30.01.2010, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Jírovec Luboš (2.000/1.000)
Novák Vratislav (2.000/1.000)

207. Barest - Sokol H. Králové 30.01.2010 18:00 57:85 (19:18 35:37 49:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 30.01.2010, 18:00:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Kohout Radomír (2.500/2.000)
Sedláček Ondřej (2.500/2.000)

208. BA Sparta - BK Prostějov 09.03.2010 14:00 54:77 (11:22 23:41 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 09.03.2010, 14:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000)
Večerka Jakub (1.000/1.000)

209. JBC Brno - Sl. MBA Kroměříž 30.01.2010 16:00 94:31 (23:8 51:12 74:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 30.01.2010, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Bešina Štefan (1.500/1.000)
Machač Michal (1.500/1.000)

210. Jiskra Kyjov - Proton Zlín 30.01.2010 16:00 53:71 (12:17 23:32 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 30.01.2010, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Malčík Štěpán (2.000/1.000)
Ryšánek Tomáš (2.000/1.000)

14. kolo
211. Lions J. Hradec - Snakes Ostrava 31.01.2010 09:30 57:116 (14:30 23:62 41:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 31.01.2010, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Novák Vratislav (3.000/2.000)
Jírovec Luboš (3.000/2.000)

212. BC Vysočina - NH Ostrava 31.01.2010 10:00 56:101 (6:29 25:47 41:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 31.01.2010, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Komárek Vladimír (1.000/1.000)

213. BA Sparta - Sokol H. Králové 19.03.2010 19:30 61:50 (11:17 27:25 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 19.03.2010, 19:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/2.500)
Večerka Jakub (1.000/1.000)

214. Barest - BK Prostějov 31.01.2010 13:00 47:128 (7:37 24:73 35:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 31.01.2010, 13:00:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Kohout Radomír (2.000/1.500)
Sedláček Ondřej (2.000/1.500)

215. Jiskra Kyjov - Sl. MBA Kroměříž 31.01.2010 10:00 51:40 (17:4 28:19 42:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 31.01.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Malčík Štěpán (1.500/1.000)
Ryšánek Tomáš (1.500/1.000)

216. JBC Brno - Proton Zlín 31.01.2010 10:00 76:47 (22:11 42:23 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 31.01.2010, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Bešina Štefan (1.500/1.000)
Machač Michal (1.500/1.000)

15. kolo
217. JBC Brno - Lions J. Hradec 13.02.2010 16:30 90:46 (27:4 52:21 73:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 13.02.2010, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000)
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)

218. Jiskra Kyjov - BC Vysočina 13.02.2010 16:00 69:45 (11:8 22:26 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 13.02.2010, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Struhárová Iva (2.000/3.000)
Malčík Štěpán (2.000/3.000)

219. Proton Zlín - BA Sparta 13.02.2010 14:30 58:96 (19:12 27:36 38:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 13.02.2010, 14:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/1.000)
Hřib Jan (1.000/1.000)

220. Sl. MBA Kroměříž - Barest 13.02.2010 16:00 89:45 (28:8 45:24 64:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 13.02.2010, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sanetříková Lenka (1.000/2.500)
Mikšík Milan (1.000/2.500)

221. BK Prostějov - Snakes Ostrava 13.02.2010 18:00 60:61 (12:21 22:42 43:49 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 13.02.2010, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (3.000/1.000)
Doležal Vratislav (2.000/1.000)

222. Sokol H. Králové - NH Ostrava 13.02.2010 17:00 43:128 (4:36 18:65 30:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 13.02.2010, 17:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Pokorný Štěpán (1.500/1.000)

16. kolo
223. Jiskra Kyjov - Lions J. Hradec 14.02.2010 09:00 69:41 (17:9 34:19 63:25 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 14.02.2010, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Struhárová Iva (1.500/1.000)
Malčík Štěpán (1.500/1.000)

224. JBC Brno - BC Vysočina 14.02.2010 09:00 69:58 (19:10 27:21 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 14.02.2010, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/4.000)
Zatloukal Ondřej (1.500/4.000)

225. Sl. MBA Kroměříž - BA Sparta 14.02.2010 09:00 49:63 (14:25 29:48 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 14.02.2010, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kulíšek Martin (1.000/1.000)
Mikšík Milan (1.000/1.000)

226. Proton Zlín - Barest 14.02.2010 08:30 69:43 (20:3 35:20 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 14.02.2010, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.000/1.500)
Hřib Jan (1.000/1.500)

227. Sokol H. Králové - Snakes Ostrava 14.02.2010 10:00 72:83 (17:20 39:44 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 14.02.2010, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Pokorný Štěpán (1.500/1.000)

228. BK Prostějov - NH Ostrava 14.02.2010 11:00 44:91 (14:22 22:45 31:66 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 14.02.2010, 11:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (3.000/1.000)
Doležal Vratislav (2.000/1.000)

17. kolo
229. BC Vysočina - Sokol H. Králové 27.02.2010 18:00 105:53 (25:12 55:29 72:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 27.02.2010, 18:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.500)
Rybka Vlastimil (2.000/1.500)

230. Lions J. Hradec - BK Prostějov 27.02.2010 16:00 49:92 (12:24 24:54 40:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 27.02.2010, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.500/1.000)
Záruba Matěj (2.000/1.000)

231. NH Ostrava - Sl. MBA Kroměříž 08.03.2010 18:30 106:43 (27:8 42:27 76:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 08.03.2010, 18:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

232. Snakes Ostrava - Proton Zlín 27.02.2010 17:00 100:42 (20:5 53:15 80:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 27.02.2010, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kulíšek Martin (1.000/1.000)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)

233. Barest - Jiskra Kyjov 16.12.2009 15:45 112:72 (29:16 52:44 72:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 16.12.2009, 15:45:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Baloun Jan (2.500/1.500)
Večerka Jakub (2.500/1.500)

234. BA Sparta - JBC Brno 27.02.2010 12:00 62:63 (16:17 36:35 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 27.02.2010, 12:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Henčl Jiří (1.000/1.500)
Pokorný Štěpán (1.000/1.500)

18. kolo
235. Lions J. Hradec - Sokol H. Králové 28.02.2010 10:00 51:87 (11:13 18:43 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 28.02.2010, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.000/1.500)
Záruba Matěj (1.500/1.500)

236. BC Vysočina - BK Prostějov 28.02.2010 10:00 76:90 (13:25 31:43 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 28.02.2010, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/2.500)
Rybka Vlastimil (1.000/2.500)

237. Snakes Ostrava - Sl. MBA Kroměříž 18.02.2010 15:00 64:47 (13:16 27:27 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 18.02.2010, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

238. NH Ostrava - Proton Zlín 28.02.2010 10:00 195:17 (57:3 109:5 149:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 28.02.2010, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Dvorský Petr (1.000/1.000)

239. BA Sparta - Jiskra Kyjov 20.02.2010 15:15 69:57 (12:11 23:26 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 20.02.2010, 15:15:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Král Jakub (1.000/1.000)
Rybka Vlastimil (1.000/1.000)

240. Barest - JBC Brno 28.02.2010 10:30 59:127 (17:32 33:69 49:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 28.02.2010, 10:30:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Henčl Jiří (1.000/1.500)
Pokorný Štěpán (1.000/1.500)

19. kolo
241. Barest - Lions J. Hradec 23.03.2010 17:30 87:91 (31:27 48:45 62:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 23.03.2010, 17:30:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Raiman Vojtěch (2.000/1.500)
Ulrych Lukáš (4.000/1.500)

242. BA Sparta - BC Vysočina 15.03.2010 18:45 90:82 (15:14 35:41 59:62 75:75 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 15.03.2010, 18:45:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (1.000/1.000)
Večerka Jakub (1.000/1.000)

243. JBC Brno - Snakes Ostrava 13.03.2010 16:00 72:64 (16:17 38:31 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 13.03.2010, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hřib Jan (1.000/4.000)
Švancarová Lucie (1.000/4.000)

244. Jiskra Kyjov - NH Ostrava 13.03.2010 18:00 37:123 (18:29 26:53 30:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 13.03.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.000)
Struhárová Iva (1.500/1.000)

245. Proton Zlín - Sokol H. Králové 13.03.2010 14:30 66:61 (14:15 36:28 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 13.03.2010, 14:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Bešina Štefan (1.000/3.000)
Kulíšek Martin (1.000/3.000)

246. Sl. MBA Kroměříž - BK Prostějov 13.03.2010 16:00 36:67 (8:19 18:35 26:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 13.03.2010, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/2.000)
Nehoda Pavel (1.000/2.000)

20. kolo
247. BA Sparta - Lions J. Hradec 20.03.2010 11:00 91:55 (28:14 42:34 66:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 20.03.2010, 11:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Jeřáb Jan (1.000/1.000)

248. Barest - BC Vysočina 16.03.2010 17:30 53:136 (17:46 27:78 51:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 16.03.2010, 17:30:00

místo: Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

rozhodčí:
Baloun Jan (2.000/1.000)
Večerka Jakub (2.000/1.000)

249. Jiskra Kyjov - Snakes Ostrava 14.03.2010 11:00 73:83 (25:15 38:39 54:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 14.03.2010, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (2.000/1.000)
Struhárová Iva (2.000/1.000)

250. JBC Brno - NH Ostrava 14.03.2010 11:00 54:85 (18:22 33:42 43:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 14.03.2010, 11:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hřib Jan (1.000/1.000)
Švancarová Lucie (1.000/1.000)

251. Sl. MBA Kroměříž - Sokol H. Králové 14.03.2010 11:30 66:67 (24:18 35:38 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 14.03.2010, 11:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/2.500)
Nehoda Pavel (1.000/2.500)

252. Proton Zlín - BK Prostějov 14.03.2010 09:30 60:80 (15:18 21:38 41:59 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 14.03.2010, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Bešina Štefan (1.500/1.500)
Kulíšek Martin (1.500/1.500)

21. kolo
253. Sl. MBA Kroměříž - BC Vysočina 27.03.2010 16:00 59:91 (15:31 32:46 43:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 27.03.2010, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)

254. Proton Zlín - Lions J. Hradec 27.03.2010 14:30 77:73 (12:18 26:39 40:52 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 27.03.2010, 14:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Sehnal Jiří (1.000/3.000)
Ryšánek Tomáš (1.000/3.000)

255. BK Prostějov - Jiskra Kyjov 27.03.2010 13:00 80:45 (21:12 40:20 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 27.03.2010, 13:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000)
Kubiš Michal (1.000/2.000)

256. Sokol H. Králové - JBC Brno 27.03.2010 17:00 67:62 (18:23 34:36 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 27.03.2010, 17:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Rybka Vlastimil (1.500/2.500)
Trmač Vladislav (2.500/2.500)

257. NH Ostrava - BA Sparta 27.03.2010 14:30 133:43 (39:10 67:19 94:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 27.03.2010, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

258. Snakes Ostrava - Barest 27.03.2010 17:00 112:33 (30:13 58:20 84:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 27.03.2010, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.500)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500)

22. kolo
259. Sl. MBA Kroměříž - Lions J. Hradec 28.03.2010 09:30 59:38 (21:4 41:17 51:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 28.03.2010, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/4.000)
Kocfelda Jiří (1.000/2.500)

260. Proton Zlín - BC Vysočina 28.03.2010 08:30 72:75 (24:16 36:42 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 28.03.2010, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Sehnal Jiří (1.000/1.000)
Ryšánek Tomáš (1.000/1.000)

261. Sokol H. Králové - Jiskra Kyjov 28.03.2010 10:00 66:84 (18:18 31:43 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 28.03.2010, 10:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Rybka Vlastimil (1.500/1.500)
Trmač Vladislav (2.000/1.500)

262. BK Prostějov - JBC Brno 28.03.2010 10:00 61:45 (23:7 40:21 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 28.03.2010, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.500)
Kubiš Michal (1.000/2.500)

263. Snakes Ostrava - BA Sparta 28.03.2010 11:00 46:71 (21:14 28:35 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 28.03.2010, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)

264. NH Ostrava - Barest 28.03.2010 12:00 192:28 (57:9 101:20 146:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2009/10, žáci U14, žákovská liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 28.03.2010, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Konvička Jan (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC