image

3. kolo down



141. JBC MMCITÉ Brno - USK Praha 49:67 19:12 32:27 42:47

down

technický zápis I průběh utkání

142. Sokol pražský - BK Synthesia Pardubice 66:81 20:24 33:46 53:63

down

technický zápis I průběh utkání

143. BK Lokomotiva Plzeň - BCM Moravská Ostrava 80:74 18:21 37:35 55:59

down

technický zápis I průběh utkání

144. Sršni Sokol Písek - BCM Nymburk 89:92 23:20 42:41 71:58

down

technický zápis I průběh utkání

statistiky

střelci kola
1.Šlechta PetrSršni Sokol Písek35
2.Peterka MartinBK Pardubice29
3.Stegbauer LukášBCM Nymburk29
4.Voldán MichalSršni Sokol Písek27
5.Aušprunk KarelBK Loko Plzeň26
6.Froněk MichaelBK Loko Plzeň22
7.Křivánek JanUSK Praha22
8.Škranc DavidBK Pardubice21
9.Dedek JiříBCM Mor. Ostrava20
10.Kozina JanBK Loko Plzeň18
nejužitečnější hráči kola
1.Peterka MartinBK Pardubice45
2.Aušprunk KarelBK Loko Plzeň37
3.Šlechta PetrSršni Sokol Písek35
4.Stegbauer LukášBCM Nymburk30
5.Křivánek JanUSK Praha29
6.Voldán MichalSršni Sokol Písek27
7.Froněk MichaelBK Loko Plzeň26
8.Zelenka TomášSokol pražský25
9.Honzák MichalBCM Nymburk21
10.Kozina JanBK Loko Plzeň20
doskakování v kole
1.Peterka MartinBK Pardubice22
2.Aušprunk KarelBK Loko Plzeň15
3.Křivánek JanUSK Praha14
4.Žižka VojtěchSršni Sokol Písek12
5.Vlček JakubBK Pardubice11
6.Dedek JiříBCM Mor. Ostrava10
7.Štefanský MartinSršni Sokol Písek10
8.Štěrba JanUSK Praha9
9.Zelenka TomášSokol pražský9
10.Froněk MichaelBK Loko Plzeň8
tříbodové pokusy v kole
1.Šlechta PetrSršni Sokol Písek10/6
2.Stegbauer LukášBCM Nymburk9/5
3.Kohout MatějSokol pražský9/4
4.Dedek JiříBCM Mor. Ostrava10/4
5.Dragoun RostislavBCM Mor. Ostrava10/4
6.Škranc DavidBK Pardubice6/3
7.Froněk MichaelBK Loko Plzeň7/3
8.Srna JanSokol pražský7/3
9.Kozina JanBK Loko Plzeň2/2
10.Peterka MartinBK Pardubice3/2
asistence v kole
1.Honzák MichalBCM Nymburk6
2.Šoula JiříBK Pardubice5
3.Vartecký RadekSršni Sokol Písek5
4.Aušprunk KarelBK Loko Plzeň4
5.Šubert DavidBCM Nymburk4
6.Úlehla RadekSokol pražský4
7.Vaněk MartinBCM Nymburk4
8.Zumer DavidJBC Brno4
9.Habily YannickBCM Mor. Ostrava3
10.Kozina JanBK Loko Plzeň3