image

1. kolo down



217. YDEA KONDOR - Snakes Ostrava 106:98 25:28 54:49 86:72

down

technický zápis I průběh utkání

218. BC Nový Jičín - Sokol Vyšehrad 77:59 27:14 50:30 66:47

down

technický zápis I průběh utkání

219. BK Lokomotiva Plzeň - SA KOMFORT Brno 93:76 21:15 48:31 70:50

down

technický zápis I průběh utkání

220. Basket Opava 2010 - Basket Košíře 93:88 20:26 45:43 70:61

down

technický zápis I průběh utkání

statistiky

střelci kola
1.Kroutil FilipYDEA KONDOR42
2.Stehlík JanSnakes Ostrava40
3.Dixon Jarred MatthewBasket Košíře36
4.Cvek ViktorBasket Opava 201031
5.Honomichl VáclavBK Loko Plzeň22
6.Čarnecký MichalBasket Opava 201021
7.Žikla DavidYDEA KONDOR21
8.Svoboda ŠtěpánBC Nový Jičín19
9.Kratochvíl JanBasket Košíře17
10.Chán AlešSokol Vyšehrad16
nejužitečnější hráči kola
1.Kroutil FilipYDEA KONDOR56
2.Cvek ViktorBasket Opava 201039
3.Stehlík JanSnakes Ostrava39
4.Dixon Jarred MatthewBasket Košíře35
5.Čarnecký MichalBasket Opava 201034
6.Kratochvíl JanBasket Košíře26
7.Svoboda ŠtěpánBC Nový Jičín25
8.Žikla DavidYDEA KONDOR25
9.Chán AlešSokol Vyšehrad23
10.Mach MartinBK Loko Plzeň23
doskakování v kole
1.Cvek ViktorBasket Opava 201012
2.Dixon Jarred MatthewBasket Košíře11
3.Kratochvíl JanBasket Košíře10
4.Kroutil FilipYDEA KONDOR10
5.Žikla DavidYDEA KONDOR10
6.Tyrna JaroslavSokol Vyšehrad9
7.Kubín JaroslavSA KOMFORT Brno8
8.Stehlík JanSnakes Ostrava8
9.Ťažký MartinBasket Košíře8
10.Chán AlešSokol Vyšehrad7
tříbodové pokusy v kole
1.Kroutil FilipYDEA KONDOR10/6
2.Stehlík JanSnakes Ostrava16/6
3.Kurečka MatoušSnakes Ostrava4/4
4.Honomichl VáclavBK Loko Plzeň7/4
5.Kratochvíl JanBasket Košíře7/4
6.Havlík TomášBC Nový Jičín9/4
7.Ihring MichalBasket Opava 20107/3
8.Urbánek AdamBC Nový Jičín7/3
9.Mach KryštofSokol Vyšehrad3/2
10.Svoboda ŠtěpánBC Nový Jičín3/2
asistence v kole
1.Čarnecký MichalBasket Opava 201011
2.Kroutil FilipYDEA KONDOR10
3.Eisman ErikBK Loko Plzeň6
4.Dixon Jarred MatthewBasket Košíře5
5.Kratochvíl JanBasket Košíře5
6.Branda VítězslavBasket Opava 20104
7.Honomichl VáclavBK Loko Plzeň4
8.Chán AlešSokol Vyšehrad4
9.Lyčka JanBC Nový Jičín4
10.Cvek ViktorBasket Opava 20103