image

1. kolo down



163. DEKSTONE Tuři Svitavy - NH Ostrava 77:68 18:23 38:32 52:53

down

technický zápis I průběh utkání

164. BK Olomoucko - Královští sokoli 73:69 26:14 39:33 53:51

down

technický zápis I průběh utkání

165. BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 77:88 18:27 43:56 61:66

down

technický zápis I průběh utkání

statistiky

střelci kola
1.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem28
2.Barac NemanjaKrálovští sokoli23
3.Halada FilipKrálovští sokoli21
4.Ježek ŠimonBK ARMEX Děčín19
5.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín19
6.Bohačík PetrNH Ostrava18
7.Slezák PavelDEKSTONE Tuři Svitavy18
8.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín18
9.Pekárek DavidOlomoucko17
10.Rakočevič GligorieSLUNETA Ústí nad Labem17
nejužitečnější hráči kola
1.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem38
2.Bujnoch VáclavDEKSTONE Tuři Svitavy31
3.Henry Jalen JosephOlomoucko29
4.Bohačík PetrNH Ostrava25
5.Barac NemanjaKrálovští sokoli24
6.Kouřil RadovanOlomoucko22
7.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín22
8.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín22
9.Ježek ŠimonBK ARMEX Děčín21
10.Rakočevič GligorieSLUNETA Ústí nad Labem20
doskakování v kole
1.Bohačík PetrNH Ostrava14
2.Bujnoch VáclavDEKSTONE Tuři Svitavy13
3.Kouřil RadovanOlomoucko12
4.Henry Jalen JosephOlomoucko11
5.Johnson DelvonDEKSTONE Tuři Svitavy8
6.Pekárek DavidOlomoucko8
7.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem7
8.Ježek ŠimonBK ARMEX Děčín7
9.Peterka OndřejKrálovští sokoli7
10.Rakočevič GligorieSLUNETA Ústí nad Labem7
tříbodové pokusy v kole
1.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem7/5
2.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín7/5
3.Sehnal MarekDEKSTONE Tuři Svitavy3/3
4.Halada FilipKrálovští sokoli7/3
5.Henry Jalen JosephOlomoucko3/2
6.Ježek ŠimonBK ARMEX Děčín3/2
7.Bujnoch VáclavDEKSTONE Tuři Svitavy4/2
8.Maděra JanSLUNETA Ústí nad Labem4/2
9.Stegbauer LukášSLUNETA Ústí nad Labem4/2
10.Barac NemanjaKrálovští sokoli6/2
asistence v kole
1.Kouřil RadovanOlomoucko12
2.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem9
3.Alleyn JustusNH Ostrava5
4.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín5
5.Welsch MarekDEKSTONE Tuři Svitavy5
6.Goga AdamDEKSTONE Tuři Svitavy4
7.Johnson DelvonDEKSTONE Tuři Svitavy4
8.Kantůrek LukášKrálovští sokoli4
9.Peterka OndřejKrálovští sokoli4
10.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín4