image

4. kolo down



172. NH Ostrava - Královští sokoli 70:97 15:24 33:51 50:78

down

technický zápis I průběh utkání

173. Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem 80:68 21:23 45:35 62:56

down

technický zápis I průběh utkání

174. BK REDSTONE Olomoucko - BK ARMEX Děčín 78:73 15:21 35:43 62:55

down

technický zápis I průběh utkání

statistiky

střelci kola
1.Barac NemanjaKrálovští sokoli26
2.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín22
3.Alleyn JustusNH Ostrava21
4.Pecka LadislavSLUNETA Ústí nad Labem18
5.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín17
6.Peterka OndřejKrálovští sokoli16
7.Stamenkovic PedaKrálovští sokoli16
8.Marko RomanTuři Svitavy15
9.Bradley Jr NathanBK ARMEX Děčín14
10.Pinkston JayvaughnTuři Svitavy14
nejužitečnější hráči kola
1.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem25
2.Barac NemanjaKrálovští sokoli25
3.Johnson DelvonTuři Svitavy25
4.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín25
5.Marko RomanTuři Svitavy23
6.Alleyn JustusNH Ostrava22
7.Halada FilipKrálovští sokoli20
8.Peterka OndřejKrálovští sokoli20
9.Pinkston JayvaughnTuři Svitavy20
10.Stamenkovic PedaKrálovští sokoli19
doskakování v kole
1.Johnson DelvonTuři Svitavy18
2.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín12
3.Chlumecký MichalKrálovští sokoli9
4.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín9
5.Pecka LadislavSLUNETA Ústí nad Labem9
6.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín9
7.Alleyn JustusNH Ostrava8
8.Henry Jalen JosephBK REDSTONE Olomoucko8
9.Pinkston JayvaughnTuři Svitavy8
10.Pumprla RadekNH Ostrava8
tříbodové pokusy v kole
1.Haymond TuckerSLUNETA Ústí nad Labem4/3
2.Sehnal MarekTuři Svitavy4/3
3.Kouřil RadovanBK REDSTONE Olomoucko5/3
4.Slezák PavelTuři Svitavy5/3
5.Marko RomanTuři Svitavy8/3
6.Pumprla RadekNH Ostrava3/2
7.Pecka LadislavSLUNETA Ústí nad Labem4/2
8.Šoula JiříKrálovští sokoli4/2
9.Bradley Jr NathanBK ARMEX Děčín5/2
10.Peterka OndřejKrálovští sokoli5/2
asistence v kole
1.Marko RomanTuři Svitavy10
2.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem9
3.Kouřil RadovanBK REDSTONE Olomoucko7
4.Stamenkovic PedaKrálovští sokoli7
5.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín6
6.Feštr LukášBK REDSTONE Olomoucko5
7.Pumprla RadekNH Ostrava4
8.Alleyn JustusNH Ostrava3
9.Kantůrek LukášKrálovští sokoli3
10.Mach MartinBK ARMEX Děčín3