image

5. kolo down



175. BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 91:64 26:9 42:30 71:48

down

technický zápis I průběh utkání

176. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Olomoucko 73:71 14:14 36:34 52:61

down

technický zápis I průběh utkání

177. Královští sokoli - DEKSTONE Tuři Svitavy 96:89 20:16 44:39 67:59

down

technický zápis I průběh utkání

statistiky

střelci kola
1.Barac NemanjaKrálovští sokoli35
2.Johnson DelvonDEKSTONE Tuři Svitavy24
3.Bezbradica NemanjaOlomoucko23
4.Hanes DerekSLUNETA Ústí nad Labem23
5.Halada FilipKrálovští sokoli21
6.Šmíd FilipNH Ostrava21
7.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem19
8.Váňa FrantišekOlomoucko19
9.Mach MartinBK ARMEX Děčín17
10.Pinkston JayvaughnDEKSTONE Tuři Svitavy16
nejužitečnější hráči kola
1.Barac NemanjaKrálovští sokoli33
2.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem29
3.Mach MartinBK ARMEX Děčín28
4.Hanes DerekSLUNETA Ústí nad Labem27
5.Johnson DelvonDEKSTONE Tuři Svitavy27
6.Halada FilipKrálovští sokoli26
7.Šmíd FilipNH Ostrava26
8.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín25
9.Váňa FrantišekOlomoucko21
10.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín20
doskakování v kole
1.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem12
2.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín11
3.Bezbradica NemanjaOlomoucko10
4.Johnson DelvonDEKSTONE Tuři Svitavy10
5.Pekárek DavidOlomoucko9
6.Pinkston JayvaughnDEKSTONE Tuři Svitavy9
7.Henry Jalen JosephOlomoucko8
8.Mach MartinBK ARMEX Děčín8
9.Rakočevič GligorieSLUNETA Ústí nad Labem8
10.Svoboda MatějDEKSTONE Tuři Svitavy8
tříbodové pokusy v kole
1.Váňa FrantišekOlomoucko11/5
2.Bezbradica NemanjaOlomoucko12/5
3.Halada FilipKrálovští sokoli4/4
4.Barac NemanjaKrálovští sokoli5/3
5.Hanes DerekSLUNETA Ústí nad Labem6/3
6.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín6/3
7.Marko RomanDEKSTONE Tuři Svitavy8/3
8.Svoboda ŠtěpánNH Ostrava8/3
9.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem3/2
10.Peterka OndřejKrálovští sokoli3/2
asistence v kole
1.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem7
2.Kantůrek LukášKrálovští sokoli7
3.Marko RomanDEKSTONE Tuři Svitavy4
4.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín4
5.Váňa FrantišekOlomoucko4
6.Mach MartinBK ARMEX Děčín3
7.Peterka OndřejKrálovští sokoli3
8.Pinkston JayvaughnDEKSTONE Tuři Svitavy3
9.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín3
10.Barac NemanjaKrálovští sokoli2