image

6. kolo down



178. NH Ostrava - DEKSTONE Tuři Svitavy 65:85 18:29 33:48 54:64

down

technický zápis I průběh utkání

179. Královští sokoli - BK Olomoucko 90:67 22:8 49:22 72:39

down

technický zápis I průběh utkání

180. SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín 97:94 25:19 41:43 67:68

down

technický zápis I průběh utkání

statistiky

střelci kola
1.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem28
2.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín25
3.Barac NemanjaKrálovští sokoli20
4.Pekárek DavidOlomoucko20
5.Bradley Jr NathanBK ARMEX Děčín18
6.Hanes DerekSLUNETA Ústí nad Labem18
7.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín18
8.Svoboda MatějDEKSTONE Tuři Svitavy18
9.Sedmák PeterKrálovští sokoli17
10.Štěpán DominikOlomoucko16
nejužitečnější hráči kola
1.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem36
2.Barac NemanjaKrálovští sokoli30
3.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín26
4.Sedmák PeterKrálovští sokoli24
5.Štěpán DominikOlomoucko23
6.Pecka LadislavSLUNETA Ústí nad Labem22
7.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín22
8.Svoboda MatějDEKSTONE Tuři Svitavy22
9.Pekárek DavidOlomoucko21
10.Slezák PavelDEKSTONE Tuři Svitavy21
doskakování v kole
1.Šmíd FilipNH Ostrava12
2.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem9
3.Pecka LadislavSLUNETA Ústí nad Labem9
4.Peterka OndřejKrálovští sokoli9
5.Štěpán DominikOlomoucko9
6.Barac NemanjaKrálovští sokoli8
7.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín8
8.Johnson DelvonDEKSTONE Tuři Svitavy7
9.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín7
10.Slezák PavelDEKSTONE Tuři Svitavy7
tříbodové pokusy v kole
1.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín10/4
2.Peterka OndřejKrálovští sokoli7/3
3.Welsch MarekDEKSTONE Tuři Svitavy3/2
4.Barac NemanjaKrálovští sokoli4/2
5.Hanes DerekSLUNETA Ústí nad Labem4/2
6.Brožek LukášKrálovští sokoli5/2
7.Haymond TuckerSLUNETA Ústí nad Labem5/2
8.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín5/2
9.Slezák PavelDEKSTONE Tuři Svitavy5/2
10.Kouřil RadovanOlomoucko7/2
asistence v kole
1.Stamenkovic PedaKrálovští sokoli7
2.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem5
3.Kantůrek LukášKrálovští sokoli5
4.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín5
5.Pecka LadislavSLUNETA Ústí nad Labem5
6.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín5
7.Barac NemanjaKrálovští sokoli3
8.Feštr LukášOlomoucko3
9.Kouřil RadovanOlomoucko3
10.Peterka OndřejKrálovští sokoli3