image

7. kolo down



181. SLUNETA Ústí nad Labem - NH Ostrava 108:74 21:14 49:31 75:55

down

technický zápis I průběh utkání

182. BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 100:74 21:14 44:40 72:64

down

technický zápis I průběh utkání

183. BK REDSTONE Olomoucko - Tuři Svitavy 71:94 19:27 39:44 56:71

down

technický zápis I průběh utkání

statistiky

střelci kola
1.Slezák PavelTuři Svitavy31
2.Halada FilipKrálovští sokoli23
3.Rakočevič GligorieSLUNETA Ústí nad Labem23
4.Feštr LukášBK REDSTONE Olomoucko21
5.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín21
6.Pinkston JayvaughnTuři Svitavy20
7.Alleyn JustusNH Ostrava19
8.Hanes DerekSLUNETA Ústí nad Labem19
9.Svoboda MatějTuři Svitavy19
10.Pecka LadislavSLUNETA Ústí nad Labem18
nejužitečnější hráči kola
1.Slezák PavelTuři Svitavy34
2.Rakočevič GligorieSLUNETA Ústí nad Labem31
3.Pecka LadislavSLUNETA Ústí nad Labem26
4.Svoboda MatějTuři Svitavy26
5.Hanes DerekSLUNETA Ústí nad Labem25
6.Pinkston JayvaughnTuři Svitavy25
7.Haymond TuckerSLUNETA Ústí nad Labem24
8.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem23
9.Halada FilipKrálovští sokoli23
10.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín21
doskakování v kole
1.Svoboda MatějTuři Svitavy13
2.Rakočevič GligorieSLUNETA Ústí nad Labem10
3.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem9
4.Fait DaliborSLUNETA Ústí nad Labem9
5.Henry Jalen JosephBK REDSTONE Olomoucko9
6.Pecka LadislavSLUNETA Ústí nad Labem9
7.Pinkston JayvaughnTuři Svitavy9
8.Váňa FrantišekBK REDSTONE Olomoucko8
9.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín7
10.Lošonský PavolKrálovští sokoli6
tříbodové pokusy v kole
1.Slezák PavelTuři Svitavy15/9
2.Halada FilipKrálovští sokoli6/4
3.Bradley Jr NathanBK ARMEX Děčín4/2
4.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín5/2
5.Šmíd FilipNH Ostrava5/2
6.Váňa FrantišekBK REDSTONE Olomoucko5/2
7.Henry Jalen JosephBK REDSTONE Olomoucko6/2
8.Pumprla RadekNH Ostrava6/2
9.Alleyn JustusNH Ostrava7/2
10.Svoboda MatějTuři Svitavy7/2
asistence v kole
1.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem11
2.Kouřil RadovanBK REDSTONE Olomoucko7
3.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín6
4.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín6
5.Alleyn JustusNH Ostrava5
6.Goga AdamTuři Svitavy5
7.Hanes DerekSLUNETA Ústí nad Labem5
8.Marko RomanTuři Svitavy5
9.Slezák PavelTuři Svitavy4
10.Bradley Jr NathanBK ARMEX Děčín3