image

8. kolo down



184. NH Ostrava - BK REDSTONE Olomoucko 84:96 19:26 41:47 65:74

down

technický zápis I průběh utkání

185. Tuři Svitavy - BK ARMEX Děčín 75:82 25:23 46:42 61:63

down

technický zápis I průběh utkání

186. Královští sokoli - SLUNETA Ústí nad Labem 85:84 20:13 42:31 66:55

down

technický zápis I průběh utkání

statistiky

střelci kola
1.Pekárek DavidBK REDSTONE Olomoucko30
2.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem27
3.Peterka OndřejKrálovští sokoli22
4.Sedmák PeterKrálovští sokoli20
5.Feštr LukášBK REDSTONE Olomoucko19
6.Johnson DelvonTuři Svitavy19
7.Šmíd FilipNH Ostrava19
8.Bradley Jr NathanBK ARMEX Děčín18
9.Hanes DerekSLUNETA Ústí nad Labem18
10.Týml KevinNH Ostrava18
nejužitečnější hráči kola
1.Pekárek DavidBK REDSTONE Olomoucko40
2.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem29
3.Johnson DelvonTuři Svitavy27
4.Barac NemanjaKrálovští sokoli26
5.Peterka OndřejKrálovští sokoli22
6.Feštr LukášBK REDSTONE Olomoucko21
7.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín21
8.Osaikhwuwuomwan Craig OwenBK ARMEX Děčín20
9.Pinkston JayvaughnTuři Svitavy20
10.Henry Jalen JosephBK REDSTONE Olomoucko19
doskakování v kole
1.Halada FilipKrálovští sokoli11
2.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem10
3.Henry Jalen JosephBK REDSTONE Olomoucko10
4.Osaikhwuwuomwan Craig OwenBK ARMEX Děčín10
5.Haymond TuckerSLUNETA Ústí nad Labem9
6.Barac NemanjaKrálovští sokoli8
7.Pekárek DavidBK REDSTONE Olomoucko8
8.Pomikálek TomášBK ARMEX Děčín8
9.Šmíd FilipNH Ostrava8
10.Johnson DelvonTuři Svitavy7
tříbodové pokusy v kole
1.Týml KevinNH Ostrava7/5
2.Bradley Jr NathanBK ARMEX Děčín4/3
3.Kroutil FilipBK ARMEX Děčín4/3
4.Halada FilipKrálovští sokoli5/3
5.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem7/3
6.Peterka OndřejKrálovští sokoli7/3
7.Váňa FrantišekBK REDSTONE Olomoucko7/3
8.Pumprla RadekNH Ostrava8/3
9.Osaikhwuwuomwan Craig OwenBK ARMEX Děčín3/2
10.Šmíd FilipNH Ostrava3/2
asistence v kole
1.Marko RomanTuři Svitavy10
2.Šiška OndřejBK ARMEX Děčín10
3.Stamenkovic PedaKrálovští sokoli8
4.Kouřil RadovanBK REDSTONE Olomoucko6
5.Barac NemanjaKrálovští sokoli5
6.Peterka OndřejKrálovští sokoli5
7.Pinkston JayvaughnTuři Svitavy5
8.Pumprla RadekNH Ostrava5
9.Welsch MarekTuři Svitavy5
10.Autrey LambSLUNETA Ústí nad Labem4