image

starší žákyně U15 / nadregionální soutěž / ročník 2016/17


přehled rozhodčích

 Z1.2.3.
Anton Karel 1 0 1 0
Balog Lukáš 6 4 2 0
Barták Matěj 1 1 0 0
Bělouch Jiří 2 2 0 0
Beran Josef 4 1 3 0
Bílek Martin 2 0 2 0
Bilíček Aleš 2 1 1 0
Blahout Petr 1 1 0 0
Bočinská Monika 1 0 1 0
Bráblík Jan 8 4 4 0
Brzobohatá Veronika 8 2 6 0
Bukovský Michal 5 2 3 0
Buršík Martin 1 1 0 0
Buršík Petr 2 2 0 0
Buryšek Zdeněk 8 4 4 0
Carva Ondřej 1 1 0 0
Čabala Tadeáš 1 0 1 0
Doksanský Milan 3 2 1 0
Doležal Vratislav 3 2 1 0
Dombrovský Filip 1 1 0 0
Dospíšil Josef 10 4 6 0
Dub Michal 8 5 3 0
Duben Tomáš 6 3 3 0
Dvořák Stanislav 2 2 0 0
Dytrych Miloslav 5 4 1 0
Fiala Petr 1 0 1 0
Fikarová Žaneta 8 4 4 0
Fučík Bohumír 6 2 4 0
Giecek Adam 1 1 0 0
Hána Michal 3 0 3 0
Haniš Martin 1 0 1 0
Havlíček Petr 1 1 0 0
Hejná Adéla 2 0 2 0
Helis Jan 2 1 1 0
Hlobil Jan 1 1 0 0
Holubek Tomáš 1 1 0 0
Horký Radim 6 4 2 0
Horsáková Natálie 1 0 1 0
Hovorka Petr 1 1 0 0
Hrabánek Martin 2 0 2 0
Hráčková Adéla 2 1 1 0
Hudec Filip 2 1 1 0
Husák Tomáš 1 0 1 0
Chaloupka Libor 4 3 1 0
Chaloupka Tomáš 8 3 5 0
Janoušek Petr 5 2 3 0
Janovský Martin 5 5 0 0
Jansa Martin 2 2 0 0
Jaškovová Anna 1 0 1 0
Jedličková Kateřina 6 3 3 0
Jírovec Luboš 1 0 1 0
Jiřík Filip 2 0 2 0
Josefus Ondřej 1 0 1 0
Jurda Aleš 14 8 6 0
Kapaňa Lukáš 1 0 1 0
Kapl Antonín 2 2 0 0
Karásek Jan 1 1 0 0
Kavan Jonáš 1 0 1 0
Kavka Radim 6 5 1 0
Kocián Michal 1 0 1 0
Kocurek Ondřej 1 1 0 0
Kohout Radomír 1 0 1 0
Koch Augustin 6 3 3 0
Kopecká Barbora 2 0 2 0
Košťál Roman 2 0 2 0
Kotala Dominik 2 0 2 0
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0
Koudela Pavel 2 1 1 0
Kout Jan 1 1 0 0
Kovačiková Denisa 2 2 0 0
Kozel Milan 2 1 1 0
Krajcigr Jan 6 4 2 0
Krajcigrová Adéla 5 2 3 0
Kraváček Břetislav 4 3 1 0
Krčmář Dominik 2 1 1 0
Krejčí Kristýna 3 0 3 0
Krhovský Michal 2 2 0 0
Krob Vlastimil 7 4 3 0
Kroček Jiří 2 2 0 0
Krůta Martin 1 1 0 0
Křápek Petr 2 0 2 0
Křešťák Martin 1 0 1 0
Kuncl Michal 1 0 1 0
Latík Zdeněk 2 1 1 0
Lejčko Jan 1 0 1 0
Linka Michael 2 1 1 0
Machálek Jan 2 1 1 0
Málek Jan 1 1 0 0
Marečková Eliška 1 0 1 0
Martínek Karel 1 0 1 0
Mašek Patrik 5 2 3 0
Matějček Josef 4 1 3 0
Matys Pavel 1 0 1 0
Mrázek Michal 2 2 0 0
Mužík Jakub 3 2 1 0
Mynarčík Petr 4 2 2 0
Nádvorník Filip 1 0 1 0
Novák Václav 4 4 0 0
Novák Vratislav 2 1 1 0
Opava Josef 1 0 1 0
Opršal Martin 3 0 3 0
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0
Peška Petr 1 0 1 0
Petrák Jakub 2 1 1 0
Petrisko Lukáš 3 2 1 0
Pícha Pavel 2 1 1 0
Pivovarský Michal 1 1 0 0
Posker Jan 6 0 6 0
Pospíšil Zdeněk 1 1 0 0
Račanský Martin 10 5 5 0
Rom Daniel 1 1 0 0
Rychnavský Christian 1 0 1 0
Rypáček Jakub 4 1 3 0
Sehnal Jiří 8 5 3 0
Sekáč Martin 2 1 1 0
Schambergerová Barbora 3 0 3 0
Slavík Josef 11 5 6 0
Slezák Filip 12 1 11 0
Slezák Jiří 2 1 1 0
Sokolovský Ladislav 1 0 1 0
Solar Josef 8 4 4 0
Strnad Pavel 2 1 1 0
Svojanovský Daniel 2 0 2 0
Ščurek Vojtěch 4 0 4 0
Šedivý Jan 2 0 2 0
Šmídková Hana 2 0 2 0
Šmůla Petr 1 0 1 0
Šťavík Radek 5 3 2 0
Štych Ondřej 1 1 0 0
Šuláková Pavlína 1 0 1 0
Tauber Pavel 4 3 1 0
Tejček Tomáš 2 0 2 0
Tesárek Vojtěch 1 1 0 0
Tesař Michal 2 1 1 0
Timko Viktor 1 1 0 0
Toboláková Barbora 3 2 1 0
Tomášek Daniel 2 1 1 0
Tomeš Šimon 1 0 1 0
Týř Jan 4 3 1 0
Urbánek Štěpán 13 11 2 0
Vaníček Marek 4 2 2 0
Vážný Jakub 2 1 1 0
Večeřa Pavel 1 0 1 0
Veis Martin 1 1 0 0
Veselý Jiří 3 3 0 0
Vildová Linda 2 0 2 0
Vokáč Jan 9 9 0 0
Zachar Dominik 2 1 1 0
Zachara Jakub 1 1 0 0
Zámostný Jindřich 2 2 0 0
Zatloukal Ondřej 3 2 1 0

Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka