image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / ročník 2017/18


přehled rozhodčích

 Z1.2.3.
Anton Karel 2 2 0 0
Bělouch Jiří 1 1 0 0
Benda Tomáš 3 2 1 0
Bešina Marek 5 1 4 0
Bešina Štefan 5 1 4 0
Blašková Martina 2 1 1 0
Brus Lukáš 5 2 3 0
Buršík Petr 5 1 4 0
Buryšek Zdeněk 1 0 1 0
Čarnecký Martin 2 2 0 0
Děrda Rostislav 2 1 1 0
Dočkal Petr 2 1 1 0
Doksanský Milan 10 9 1 0
Doležal Vratislav 5 3 2 0
Dolinek Ivo 3 3 0 0
Dospíšil Josef 5 0 5 0
Dostal Vojtěch 1 1 0 0
Dub Michal 9 5 4 0
Dubnová Lucie 2 1 1 0
Dudek Jan 1 1 0 0
Fanta Jiří 1 1 0 0
Fikarová Žaneta 10 5 5 0
Giecek Adam 1 1 0 0
Halíková Barbora 8 4 4 0
Hecl Jan 2 1 1 0
Hendrych Jan 1 0 1 0
Holeš Daniel 1 1 0 0
Holubová Anežka 4 2 2 0
Horký Radim 1 1 0 0
Horsáková Natálie 2 1 1 0
Hovorka Petr 1 0 1 0
Hrdý Jakub 4 2 2 0
Hudec Filip 11 11 0 0
Hušek Daniel 6 2 4 0
Hynková Klára 3 0 3 0
Janoušek Petr 5 2 3 0
Janovský Martin 5 3 2 0
Jansa Martin 2 2 0 0
Jansová Kristýna 1 0 1 0
Jarolímek Otto 2 1 1 0
Jedličková Kateřina 9 5 4 0
Jiříček Pavel 2 1 1 0
Josefus Ondřej 1 0 1 0
Jurda Aleš 7 7 0 0
Kapl Antonín 4 3 1 0
Kapounek Petr 1 1 0 0
Karabínová Natálie 3 2 1 0
Karaffová Nikol 6 0 6 0
Kavan Jonáš 1 1 0 0
Kavka Radim 8 7 1 0
Kesler Vladimír 5 3 2 0
Klapetek René 2 0 2 0
Kmošek Jakub 4 2 2 0
Konečná Pavlína 1 0 1 0
Konvička Jan 1 1 0 0
Kotala Dominik 7 2 5 0
Koudela Martin 1 0 1 0
Krajcigr Jan 8 4 4 0
Kraváček Břetislav 6 3 3 0
Krčmář Dominik 1 0 1 0
Krejčí Kristýna 4 0 4 0
Kremser Jakub 2 1 1 0
Krob Vlastimil 3 1 2 0
Kroček Jiří 3 1 2 0
Křápek Petr 3 0 3 0
Křešťák Martin 5 1 4 0
Kubeš Michal 1 1 0 0
Kvoch Jan 5 2 3 0
Lahovská Barbora 6 2 4 0
Laš Luděk 3 3 0 0
Latík Zdeněk 3 2 1 0
Linka Michael 2 0 2 0
Machálek Jan 1 1 0 0
Marečková Eliška 5 2 3 0
Marek Vojtěch 1 0 1 0
Martínek Karel 4 2 2 0
Matějček Josef 6 3 3 0
Menšík Jan 2 1 1 0
Moravcová Lucie 3 0 3 0
Mrázek Michal 1 0 1 0
Mynarčík Petr 2 1 1 0
Nedbálek Petr 2 0 2 0
Nehoda Pavel 1 0 1 0
Nesvadba Miloš 1 1 0 0
Neudert Rudolf 3 2 1 0
Nevřela Tomáš 2 0 2 0
Novák Petr 2 1 1 0
Nováková Bára 2 1 1 0
Nývltová Markéta 6 3 3 0
Opletal Petr 1 1 0 0
Pačovský Jan 4 2 2 0
Panák Daniel 2 1 1 0
Pazourek Jaroslav 2 1 1 0
Petrák Robin 2 1 1 0
Pilch Marek 1 0 1 0
Plecháč Vojtěch 2 1 1 0
Pokorný Tomáš 2 1 1 0
Polda Tomáš 4 2 2 0
Posker Jan 7 3 4 0
Pospíšil Zdeněk 2 1 1 0
Procházka Martin 4 1 3 0
Račanský Martin 1 1 0 0
Reichl Petr 1 1 0 0
Reitzová Patricie-Anna 2 2 0 0
Rom Daniel 1 1 0 0
Rozsíval Štěpán 1 0 1 0
Rusz Ondřej 1 0 1 0
Růzha Jan 1 1 0 0
Růžička Jan 4 1 3 0
Růžička Martin 4 2 2 0
Sedláček Jan František 3 0 3 0
Sehnal Jiří 5 5 0 0
Seifert Jakub 2 0 2 0
Schmidt David 6 4 2 0
Scholze Štěpán 3 1 2 0
Siegfried Jiří 1 1 0 0
Skořepa Petr 6 5 1 0
Slavík Josef 4 1 3 0
Slezák Filip 4 2 2 0
Slezák Jiří 1 1 0 0
Smelty Jiří 1 0 1 0
Sokolovský Ladislav 10 5 5 0
Stáňa Lukáš 1 1 0 0
Strnad Pavel 14 10 4 0
Suder Lubor 1 0 1 0
Svoboda Karel 2 1 1 0
Svojanovský Daniel 1 0 1 0
Ščurek Vojtěch 5 1 4 0
Šlaj Jiří 2 1 1 0
Šmíd Vojtěch 5 1 4 0
Šťavík Radek 6 3 3 0
Šuláková Pavlína 5 2 3 0
Šupej Michal 2 1 1 0
Tejček Tomáš 3 1 2 0
Tesař Michal 3 3 0 0
Tichov Michael 1 0 1 0
Tomeš Šimon 1 1 0 0
Turek Michal 3 2 1 0
Týř Jan 1 1 0 0
Válek Jakub 2 0 2 0
Vávra Petr 3 1 2 0
Večeřa Miroslav 2 1 1 0
Velda Pavel 1 0 1 0
Veselý Jiří 5 4 1 0
Veselý Ondřej 2 1 1 0
Vildová Linda 2 0 2 0
Vyhlídal Michal 1 0 1 0
Vyplel David 2 2 0 0
Zachar Dominik 3 1 2 0
Zachara Jakub 1 0 1 0
Zatloukal Ondřej 3 2 1 0
Zima Jan 2 1 1 0

Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka