image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19


přehled rozhodčích

 Z1.2.3.
Abraham Aleš 2 0 2 0
Adamcová Michaela 6 0 6 0
Badinková Natálie 5 0 5 0
Baďura Ota 4 4 0 0
Beran Josef 8 4 4 0
Billík Dennis 2 1 1 0
Blašková Martina 5 2 3 0
Borýsková Nikola 2 0 2 0
Bříza Jiří 2 0 2 0
Bubeníčková Michaela 2 1 1 0
Bukovský Michal 3 3 0 0
Buršík Petr 1 0 1 0
Buryšek Zdeněk 4 4 0 0
Čarnecký Martin 3 3 0 0
Doležal Vratislav 3 1 2 0
Dolinek Ivo 2 2 0 0
Dospíšil Josef 4 3 1 0
Dostal Vojtěch 1 0 1 0
Dub Michal 2 2 0 0
Duben Tomáš 2 0 2 0
Ďurana Antonín 1 1 0 0
Dytrych Miloslav 2 1 1 0
Fanta Jiří 1 1 0 0
Fikarová Žaneta 10 4 6 0
Frank Vojtěch 8 1 7 0
Fučík Bohumír 2 1 1 0
Gráfová Eliška 2 1 1 0
Hackl Filip 7 1 6 0
Hendrych Jan 3 2 1 0
Horký Radim 2 1 1 0
Hošek Václav 4 4 0 0
Hrabec Jan 1 0 1 0
Hudec Filip 2 1 1 0
Hušek Daniel 1 0 1 0
Hynková Klára 6 0 6 0
Chaloupka Libor 4 4 0 0
Chodura Ondřej 2 0 2 0
Ivičič Michal 1 0 1 0
Jakubík Petr 3 0 3 0
Janík Karel 6 3 3 0
Janoušek Petr 4 0 4 0
Jansová Kristýna 5 3 2 0
Jedličková Kateřina 8 7 1 0
Jeřábek Antonín 1 0 1 0
Jindřichová Simona 4 2 2 0
Josefus Ondřej 3 1 2 0
Juránek Zdeněk 2 2 0 0
Jurda Aleš 6 6 0 0
Kapl Antonín 2 2 0 0
Karabínová Natálie 1 1 0 0
Karaffová Nikol 3 0 3 0
Kavka Radim 7 3 4 0
Kazda Petr 2 2 0 0
Kesler Vladimír 3 3 0 0
Keslerová Barbora 7 2 5 0
Klapetek René 3 1 2 0
Kočárník Vojta 1 0 1 0
Kočí Jaroslav 2 0 2 0
Kohout Radomír 4 2 2 0
Konvička Jan 2 2 0 0
Kotala Dominik 1 0 1 0
Koudela Martin 2 2 0 0
Krajcigr Jan 4 4 0 0
Kraváček Břetislav 6 3 3 0
Krčálová Anna 4 2 2 0
Krejčiřík Jiří 5 0 5 0
Kremser Jakub 1 1 0 0
Križanová Johana 6 2 4 0
Krob Vlastimil 4 3 1 0
Kroček Jiří 3 1 2 0
Kroupa Radek 1 0 1 0
Křápek Petr 8 7 1 0
Kučírek Pavel 2 2 0 0
Kunclová Natálie 1 0 1 0
Latík Zdeněk 4 3 1 0
Lepší Tereza 9 6 3 0
Liška Jaroslav 9 8 1 0
Martínek Karel 1 1 0 0
Martinovská Michaela 2 2 0 0
Matějček Josef 1 1 0 0
Matys Pavel 2 1 1 0
Menšík Jan 4 2 2 0
Menšík Richard 1 1 0 0
Michlík Radek 6 3 3 0
Mikšík Milan 2 2 0 0
Mikulec Ivo 12 0 12 0
Moravcová Lucie 1 0 1 0
Mynarčík Petr 3 3 0 0
Nedbálek Petr 5 2 3 0
Nesper Jindřich 1 0 1 0
Nesvadba Miloš 1 0 1 0
Nevřela Tomáš 2 2 0 0
Nováková Bára 4 3 1 0
Novotný Tomáš 4 1 3 0
Olbort Jan 1 0 1 0
Panák Daniel 3 1 2 0
Peška Petr 2 1 1 0
Petrisko Lukáš 8 4 4 0
Pilch Marek 3 1 2 0
Polda Tomáš 6 3 3 0
Posker Jan 3 1 2 0
Pospíšil Zdeněk 2 1 1 0
Poul Matěj 2 2 0 0
Poživil Jaroslav 3 2 1 0
Průša Jan 4 2 2 0
Račanský Martin 5 3 2 0
Růzha Jan 2 1 1 0
Růžička Martin 4 3 1 0
Rypáček Jakub 2 1 1 0
Sedláček Jan František 3 2 1 0
Sehnal Jiří 5 4 1 0
Sekáč Martin 1 0 1 0
Shumskyy Vitaliy 7 0 7 0
Schaffner Vojta 4 2 2 0
Schmidt David 2 2 0 0
Siegfried Jiří 2 2 0 0
Slámová Natálie 4 2 2 0
Slavík Josef 3 0 3 0
Slezák Filip 3 2 1 0
Slezák Jiří 7 4 3 0
Sokolovský Ladislav 10 5 5 0
Stáňa Lukáš 1 1 0 0
Suder Lubor 3 1 2 0
Sýkora Václav 1 1 0 0
Syrovátka František 2 1 1 0
Ščurek Vojtěch 2 1 1 0
Šeferová Nicole 1 0 1 0
Špaček Jan 2 1 1 0
Šťavík Radek 4 2 2 0
Šuláková Pavlína 2 0 2 0
Tejček Tomáš 2 0 2 0
Tesař Michal 1 1 0 0
Tomášek Daniel 4 2 2 0
Urbánek Štěpán 12 12 0 0
Veis Martin 2 2 0 0
Velda Pavel 1 1 0 0
Veselý Jiří 7 6 1 0
Veselý Ondřej 1 0 1 0
Vildová Linda 4 0 4 0
Votrubcová Klára 1 0 1 0
Vrla Petr 2 1 1 0
Vyhlídal Michal 1 0 1 0
Zachara Jakub 2 2 0 0
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0
Zavřel Maxmilian 2 0 2 0
Zemánek Adam 2 0 2 0
Zima Jan 4 2 2 0

Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka