image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19


přehled rozhodčích

 Z1.2.3.
Anton Karel 3 3 0 0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0
Ašenbrenerová Ingrid 2 1 1 0
Badinková Natálie 1 0 1 0
Baďura Ota 6 5 1 0
Balušková Veronika 4 0 4 0
Benda Tomáš 2 2 0 0
Billík Dennis 3 1 2 0
Blašková Martina 2 1 1 0
Bočková Lenka 3 0 3 0
Brandejs Tomáš 2 1 1 0
Brus Lukáš 3 2 1 0
Bubeníčková Michaela 2 2 0 0
Bukovský Michal 5 3 2 0
Buňková Klára 1 0 1 0
Buršík Petr 6 6 0 0
Buryšek Zdeněk 4 4 0 0
Cibulka Radek 2 1 1 0
Čabala Tadeáš 5 3 2 0
Čada Filip 2 1 1 0
Čarnecký Martin 2 2 0 0
Čermáková Barbora 2 0 2 0
Černohorský Marek 4 3 1 0
Deliš Vojtěch 1 0 1 0
Dočkal Petr 6 3 3 0
Dokoupil Tomáš 4 4 0 0
Doležal Vratislav 1 1 0 0
Dostal Vojtěch 1 0 1 0
Doubková Tereza 6 3 3 0
Drobná Jana 1 0 1 0
Drobný Petr 3 1 2 0
Dub Michal 6 4 2 0
Duben Tomáš 6 3 3 0
Dubnová Lucie 6 3 3 0
Ďurana Antonín 1 0 1 0
Dvořák Stanislav 6 6 0 0
Dytrych Miloslav 3 2 1 0
Fiala Petr 2 1 1 0
Foretová Alena 4 2 2 0
Frank Vojtěch 1 0 1 0
Frintová Bára 2 1 1 0
Fučík Bohumír 3 0 3 0
Galajda Václav 1 1 0 0
Giecek Adam 1 1 0 0
Gregor Lukáš 2 0 2 0
Hackl Filip 5 0 5 0
Hána Michal 1 0 1 0
Haniš Jiří 1 1 0 0
Hendrych Jan 1 1 0 0
Holaň Dominik 2 2 0 0
Holubek Tomáš 1 1 0 0
Holubová Anežka 8 5 3 0
Horký Radim 6 4 2 0
Horsáková Natálie 1 1 0 0
Hošťálek Jan 6 0 6 0
Hudec Filip 9 3 6 0
Hušek Daniel 6 4 2 0
Hynková Klára 1 0 1 0
Chaloupka Libor 4 4 0 0
Chodura Ondřej 2 0 2 0
Ivičič Michal 1 0 1 0
Janík Karel 4 3 1 0
Jansa Martin 2 2 0 0
Jansová Kristýna 6 2 4 0
Jarolímek Otto 6 4 2 0
Jaroš Milan 8 6 2 0
Jedličková Kateřina 9 7 2 0
Jiříček Pavel 1 0 1 0
Jiříček Petr 3 2 1 0
Jodl Jiří 2 1 1 0
Josefus Ondřej 4 2 2 0
Jurda Aleš 4 4 0 0
Kalabza Lukáš 2 0 2 0
Kapl Antonín 1 1 0 0
Kapounek Petr 2 2 0 0
Karabínová Natálie 3 3 0 0
Karásek Jan 6 6 0 0
Kašpar Tomáš 4 2 2 0
Kavka Radim 1 0 1 0
Kesler Vladimír 5 4 1 0
Kinka Roman 2 0 2 0
Klapetek René 1 0 1 0
Kmošek Jakub 8 6 2 0
Knol Matyáš 4 2 2 0
Kocián Michal 2 2 0 0
Kočí Jaroslav 2 2 0 0
Kohout Marek 4 2 2 0
Koch Augustin 7 0 7 0
Konvička Jan 4 4 0 0
Kotala Dominik 3 2 1 0
Koudela Martin 4 3 1 0
Kout Jan 2 1 1 0
Kozel Martin 8 3 5 0
Krajcigr Jan 6 3 3 0
Krajcigrová Adéla 2 1 1 0
Kraváček Břetislav 6 2 4 0
Krejčiřík Jiří 4 0 4 0
Kremser Jakub 1 1 0 0
Križanová Johana 5 3 2 0
Krob Vlastimil 2 0 2 0
Kroupa Radek 4 2 2 0
Kryštof Pavel 2 1 1 0
Křápek Petr 8 4 4 0
Kučírek Pavel 2 0 2 0
Kuchař Jan 2 0 2 0
Kuncl Michal 3 3 0 0
Kunclová Natálie 4 1 3 0
Kuspišová Nikol 2 0 2 0
Kvíz Leoš 3 1 2 0
Kvoch Jan 2 2 0 0
Lahovská Barbora 3 1 2 0
Laš Luděk 3 1 2 0
Latík Zdeněk 1 0 1 0
Liška Jaroslav 8 6 2 0
Lošťák Jan 6 0 6 0
Machálek Jan 4 2 2 0
Machková Romana 3 0 3 0
Málek Jan 1 0 1 0
Marečková Eliška 1 1 0 0
Marek Vojtěch 2 0 2 0
Mareš Jan 4 4 0 0
Mareš Roman 3 1 2 0
Mareš Štěpán 12 7 5 0
Martínek Karel 6 4 2 0
Martinovská Michaela 1 1 0 0
Matějček Josef 10 8 2 0
Meisner Matyáš 6 3 3 0
Menšík Jan 4 4 0 0
Mikšík Milan 2 2 0 0
Mikulec Ivo 9 0 9 0
Minich Radovan 10 7 3 0
Moravcová Lucie 5 1 4 0
Mrázek Michal 1 1 0 0
Mužík Jiří 2 0 2 0
Nedbálek Petr 2 0 2 0
Němec Karel 5 1 4 0
Nesper Jindřich 1 0 1 0
Nesvadba Miloš 6 1 5 0
Nevřela Tomáš 2 1 1 0
Novák Václav 5 0 5 0
Novotný Tomáš 2 2 0 0
Nývltová Eva 4 2 2 0
Nývltová Markéta 4 2 2 0
Olbort Jan 10 5 5 0
Opava Josef 3 3 0 0
Opletal Petr 4 2 2 0
Panák Daniel 6 3 3 0
Pazourek Jaroslav 9 3 6 0
Pilch Marek 4 0 4 0
Pivovarský Michal 1 1 0 0
Plecháč Vojtěch 10 6 4 0
Pokorný Tomáš 4 2 2 0
Polda Tomáš 2 1 1 0
Porvich Lubomír 4 3 1 0
Posker Jan 6 2 4 0
Pospíšil Zdeněk 5 1 4 0
Poul Matěj 10 6 4 0
Poživil Jaroslav 3 2 1 0
Račanský Martin 6 1 5 0
Reichl Petr 2 2 0 0
Reitzová Patricie-Anna 3 1 2 0
Rusz Ondřej 7 2 5 0
Růzha Jan 3 1 2 0
Růžička Martin 2 1 1 0
Rychnavský Christian 1 1 0 0
Sedláček Jan František 2 1 1 0
Sedláčková Magdalena 1 1 0 0
Sehnal Jiří 4 4 0 0
Sekáč Martin 12 12 0 0
Schmidt David 4 2 2 0
Skácel Ondřej 1 0 1 0
Sklenář Tomáš 1 0 1 0
Skořepa Petr 1 1 0 0
Sládek Ondřej 1 1 0 0
Slavík Josef 4 1 3 0
Slezák Filip 4 2 2 0
Slezák Jiří 4 2 2 0
Slouková Daniela 2 2 0 0
Slouková Sandra 2 0 2 0
Smelty Jiří 1 1 0 0
Snopková Barbora 1 0 1 0
Sochor Filip 2 0 2 0
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0
Stáňa Lukáš 2 2 0 0
Strnad Pavel 9 5 4 0
Suder Lubor 3 0 3 0
Svoboda Karel 2 1 1 0
Svojanovský Daniel 1 0 1 0
Ščurek Vojtěch 5 5 0 0
Šebesta Zdeněk 8 3 5 0
Šeferová Nicole 1 0 1 0
Šenk Pavel 3 3 0 0
Šlaj Jiří 1 0 1 0
Šmíd Pavel 1 1 0 0
Šorf Martin 4 2 2 0
Špaček Jan 8 6 2 0
Šrámková Sandra 1 0 1 0
Šťavík Radek 5 2 3 0
Šuláková Pavlína 3 0 3 0
Tauber Pavel 4 1 3 0
Tejček Tomáš 3 2 1 0
Tichov Michael 1 1 0 0
Toboláková Barbora 1 1 0 0
Urbánek Štěpán 11 10 1 0
Vávra Petr 7 2 5 0
Velda Pavel 5 4 1 0
Veselý Jiří 4 3 1 0
Vildová Linda 1 0 1 0
Vondráčková Sabina 2 2 0 0
Vostatková Natálie 3 0 3 0
Votrubcová Klára 1 0 1 0
Vybíral Michal 6 2 4 0
Vyhlídal Michal 4 2 2 0
Vyplel David 1 1 0 0
Zachara Jakub 5 3 2 0
Zavřel Maxmilian 12 0 12 0
Zemánek Adam 5 0 5 0
Zima Jan 6 3 3 0

Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka