image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20


přehled rozhodčích

 Z1.2.3.
Baďura Ota 4 3 1 0
Bílek Martin 1 0 1 0
Billík Dennis 4 2 2 0
Blašková Martina 7 5 2 0
Bodláková Klára 1 1 0 0
Bříza Jiří 2 0 2 0
Buňková Klára 1 1 0 0
Čarnecký Martin 6 6 0 0
Čermáková Barbora 4 0 4 0
Červinková Alžběta 2 2 0 0
Dokoupil Tomáš 4 2 2 0
Doležal Vratislav 1 0 1 0
Dolinek Ivo 1 1 0 0
Dub Michal 6 4 2 0
Ďurana Antonín 2 0 2 0
Ekrtová Tereza 1 0 1 0
Fiala Petr 1 0 1 0
Frána Petr 3 2 1 0
Friedl Miroslav 8 4 4 0
Gabriel Jan 3 0 3 0
Galajda Václav 3 3 0 0
Grobelná Natálie 6 1 5 0
Hackl Filip 5 2 3 0
Hendrych Jan 3 2 1 0
Heřman Matěj 3 0 3 0
Horký Radim 2 2 0 0
Hošek Václav 2 1 1 0
Hošťálek Jan 2 0 2 0
Hudec Filip 3 2 1 0
Hušek Daniel 2 1 1 0
Hynková Klára 2 0 2 0
Chaloupka Libor 2 2 0 0
Chodura Ondřej 3 0 3 0
Chojnacká Anna 2 1 1 0
Jansová Kristýna 2 0 2 0
Jaroš Milan 2 1 1 0
Jedličková Kateřina 1 0 1 0
Ježek Václav 1 1 0 0
Jilg Albert 4 0 4 0
Jindřichová Simona 2 1 1 0
Jodl Jiří 1 0 1 0
Juránek Zdeněk 2 1 1 0
Jurda Aleš 2 2 0 0
Kalabza Lukáš 2 1 1 0
Kapounek Petr 2 1 1 0
Karásek Jan 1 1 0 0
Kavka Radim 1 0 1 0
Kazda Petr 8 4 4 0
Kesler Vladimír 7 6 1 0
Kinka Roman 2 2 0 0
Klapetek René 1 0 1 0
Kočí Jaroslav 9 6 3 0
Kohout Radomír 3 2 1 0
Kolář Jaroslav 4 3 1 0
Kostelníková Stela 1 0 1 0
Kotala Dominik 1 1 0 0
Kotrbatá Zuzana 2 2 0 0
Kouba Dalibor 2 2 0 0
Kout Jan 1 1 0 0
Kraváček Břetislav 1 0 1 0
Krejčiřík Jiří 2 2 0 0
Križanová Johana 6 5 1 0
Kučírek Martin 2 1 1 0
Kučírek Pavel 5 2 3 0
Kuncl Michal 2 1 1 0
Kunclová Natálie 2 1 1 0
Kundert Mathias 1 0 1 0
Kuška Karel 2 1 1 0
Kvíz Leoš 1 0 1 0
Lahovská Barbora 10 2 8 0
Lepší Tereza 1 1 0 0
Liška Jaroslav 5 5 0 0
Lišková Rebeka Anna 2 0 2 0
Lošťák Jan 2 0 2 0
Lunhul Vladislav 1 0 1 0
Lysov Fedor 2 0 2 0
Machálek Jan 2 1 1 0
Mareš Jan 1 1 0 0
Martínek Karel 1 1 0 0
Martinovská Michaela 4 3 1 0
Mašek Jakub 3 0 3 0
Matějček Josef 4 2 2 0
Menšík Jan 2 2 0 0
Menšík Richard 1 1 0 0
Mikulec Ivo 10 0 10 0
Minich Radovan 4 4 0 0
Mycak Michael 1 0 1 0
Nováková Bára 3 3 0 0
Novotný Tomáš 2 2 0 0
Olbort Jan 2 0 2 0
Ostráková Julie Valerie 2 0 2 0
Pavýza Jiří 4 1 3 0
Petrák Robin 1 0 1 0
Poláček Vojtěch 4 0 4 0
Porvich Lubomír 1 1 0 0
Průša Jan 1 1 0 0
Ryvolová Andrea 1 0 1 0
Sehnal Jiří 2 2 0 0
Seidl Josef 1 0 1 0
Shumskyy Vitaliy 4 1 3 0
Skořepa Petr 1 1 0 0
Slezák Filip 2 2 0 0
Slezák Jiří 2 2 0 0
Slovák Michal 5 1 4 0
Slovák Miroslav 5 4 1 0
Snopková Barbora 1 0 1 0
Sochor Filip 2 0 2 0
Sokolovský Ladislav 2 0 2 0
Strnad Pavel 8 5 3 0
Suder Lubor 3 1 2 0
Sýkora Vojtěch 1 1 0 0
Šabo Ondřej 2 0 2 0
Ščurek Vojtěch 2 0 2 0
Šebesta Zdeněk 2 2 0 0
Šeferová Nicole 7 5 2 0
Šlaj Jiří 1 0 0 1
Šmíd Pavel 1 1 0 0
Šrámková Sandra 1 1 0 0
Šťavík Radek 4 3 1 0
Štelbacká Kristina 2 1 1 0
Tauber Pavel 5 2 3 0
Tejček Tomáš 2 0 2 0
Tesař Michal 2 0 2 0
Tichov Michael 2 2 0 0
Urbánek Štěpán 10 9 1 0
Vagnerova Anna 2 1 1 0
Vavrečka Kamil 2 0 2 0
Velda Pavel 2 1 1 0
Veselý Jiří 6 4 2 0
Vondráčková Sabina 1 0 1 0
Vostatková Natálie 1 1 0 0
Vybíral Michal 4 2 2 0

Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka